به گزارش امور ارتباطات معاونت برنامه ریزی و هماهنگی مناطق شهرداری ساری؛

جلسه توجیهی تکمیل پرسشنامه سوات (SWOT) برگزار شد.

کد خبر : 4739717 دی 1401اخبار حوزه معاونت 0
در راستای تدوین دومین برنامه پنج ساله راهبردی-عملیاتی شهرداری ساری و به منظور بهره مندی از مشارکت مجموعه شهرداری ساری، جلسه توجیهی تکمیل پرسشنامه سوات (SWOT) با حضور مسئولین طرح و برنامه شهرداری مناطق و سازمانها ی تابعه در دفتر معاونت برنامه ریزی و هماهنگی مناطق برگزار گردید.
جلسه توجیهی تکمیل پرسشنامه سوات (SWOT) برگزار شد.

 

محمد اصغری امرئی مسئول واحد برنامه ریزی این معاونت طی گفتگویی بیان داشت : در راستای تدوین دومین برنامه پنج ساله راهبردی-عملیاتی شهرداری ساری و به منظور بهره مندی از مشارکت مجموعه شهرداری ساری، جلسه توجیهی تکمیل پرسشنامه سوات (SWOT) با حضور مسئولین طرح و برنامه شهرداری مناطق و سازمانها ی تابعه در دفتر معاونت برنامه ریزی و هماهنگی مناطق برگزار گردید.

این مسول با اشاره به اینکه، روش سوآت (SWOT) یکی از مهم‌ترین و پرکاربردترین تکنیک‌ها در تدوین راهبرد در حوزه‌های مختلف می‌باشد، گفت : در راستای تدوین راهبردهای مناسب و رسیدن به برنامه عملیاتی شهرداری ساری استفاده از روش مذکور در دستور کار قرار گرفته است. بدین‌منظور با بررسی اسناد بالادستی و مطالعات انجام ‌شده، لیست اولیه‌ای از عوامل داخلی و خارجی مؤثر در برنامه ریزی چشم انداز مدیریت شهری شهر ساری در حال تدوین می باشد.

گالری تصاویر

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقشه جامع شهر ساری
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید