با محوریت آموزش تفکیک و بازاستفاده پذیزی؛

نخستین کارگاه خلاقیت با مواد بازیافتی برگزار شد + تصاویر

کد خبر : 46096 فروردین 1397اخبار 0
سرپرست معاونت فرهنگی سازمان مدیریت پسماندشهرداری ساری از برگزاری کارگاه آموزش ساخت کاردستی با موادبازیافتی و دورریختنی ویژه کودکان و نوجوانان خبر داد.
نخستین کارگاه خلاقیت با مواد بازیافتی برگزار شد + تصاویر

 

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت پسماندشهرداری ساری، الیاس خلیلی سرپرست معاونت فرهنگی سازمان در خصوص برگزاری این کارگاه اظهار داشت: نخستین کارگاه آموزش ساخت کاردستی با وسایل بازیافتی و دورریختنی ویژه کودکان و نوجوانان در اتوبوس آموزشی سازمان که یک کارگاه آموزشی سیار است در بوستان ملل برگزارگردید.

خلیلی اظهار داشت: در این کارگاه سعی گردید که والدین را نسبت به حفظ محیط زیست اطراف زندگی خود حساس نموده و همچنین راههای پر کردن اوقات فراغت کودکان را آموزش دهیم .معرفی کتاب هایی با موضوع حفظ محیط زیست و راههای جلوگیری از آلودگی زیست محیطی و کاهش آلودگی آبها و زمین و هوا از جمله برنامه های این کارگاه بود.

این مسئول افزود: ساخت کاردستی های خلاق با موارد بازیافتی باعث بیشتر شکوفا شدن خلاقیت کودکان می گردد و همچنین به کودک یاد میدهد از بسیاری از وسایل دورریختی و به ظاهر غیرقابل استفاده، میتوان استفاده های مفیدی کرد.

وی خاطرنشان کرد: در این کلاس های آموزشی که توسط کارشناسان آموزشی سازمان مدیریت پسماند شهرداری ساری برگزار می شود، پیش از ساخت کاردستی توسط اعضا، به معرفی و جمعخوانی کتاب های مربوط به آموزش کاردستی، ساخت کاردستی، کاردستی با لوازم دوریختنی و ... پرداخته می شود.

خلیلی در پایان گفت : نخستین کارگاه خلاقیت با مواد بازیافتی با محوریت آموزش تفکیک، بازاستفاده پذیری تا دهم فروردین ماه در بوستان ملل دایر است و علاقمندان می توانند با حضور در اتوبوس آموزشی شهرمون در این کارگاه حاضر شوند.

 

برای دیدن تصاویر تکمیلی به پایین صفحه مراجعه فرمایید...

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه




متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید