با دستور رییس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری ساری؛

طرح بازسازی اتوبوس های فرسوده ناوگان حمل و نقل عمومی شهر ساری آغاز شد

کد خبر : 4498317 اردیبهشت 1402اخبار سازمان 0
سجاد اسدی ذغالچالی از بازسازی اتوبوس های ناوگان حمل ونقل عمومی درون شهری ساری خبر داد و اظهار کرد؛ بازسازی به جای نوسازی؛ راهکاری برای جوان شدن اتوبوس‌های شهری ساری می شود و باعث افزایش کیفیت خدمت رسانی و رضایتمندی شهروندان می گردد.
طرح بازسازی اتوبوس های فرسوده ناوگان حمل و نقل عمومی شهر ساری آغاز شد

‌به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری ساری،سجاد اسدی ذغالچالی در راستای این خبر اظهار کرد:بازسازی اتوبوس های ناوگان حمل ونقل عمومی درون شهری باعث افزایش کیفیت خدمت رسانی کاهش آلودگی هوا و رضایتمندی شهروندان می گردد.

وی بازسازی اتوبوس های فرسوده را از برنامه های مهم این سازمان عنوان کرد و گفت: طرح بازسازی ۱۰ دستگاه اتوبوس که شامل تعمیر موتور،گیربکس،شاسی و در صورت نیاز صافکاری و رنگ آمیزی بدنه،تعمیرات و تزئینات داخل اتوبوس، صندلی‌ها و ... در دستورکار قرار گرفته است. 

اسدی بیان کرد:میانگین عمر اتوبوس‌ها ۷ تا ۱۰ سال برآورد می‌شود البته استانداردهای جهانی رقمی پایین‌تر و حتی تا ۵ سال را عمر مفید ناوگان حمل ‌و نقل عمومی عنوان می‌کند اما در شرایطی که مدیریت شهرها با محدودیت منابع مالی، تحریم‌ها و وضعیت سخت اقتصادی مواجه هستند، باید به فکر راهکارهای کوتاه مدت و ارزان بود تا ناوگان حمل و نقل عمومی جان دوباره بگیرد تا اتوبوس های فرسوده با بازسازی مناسب به چرخه حمل ‌و نقل برگردد.

رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری ساری افزود: در اواخر سال 1401 بازسازی اتوبوس های درون شهری ساری در دستور کار این سازمان قرار گرفته و تا اواسط سال جاری 1402 به پایان خواهد رسید که به طور قطع همین امر کیفیت خدمت رسانی ناوگان حمل و نقل درون شهری ساری را ارتقا خواهد داد تا سرویس دهی مطلوب به شهروندان مرکز استان مازندران انجام پذیرد.

 

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقشه جامع شهر ساری
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید