قدردانی محمد اسلامی از عملکرد دکتر عبوری:

بازدید استاندار مازندران از پروژه های عمرانی شهرداری ساری

کد خبر : 441218 اسفند 1396اخبار 0
نماینده عالی دولت در مازندران تلاش دکتر عبوری در اجرای این پروژه را مورد توجه قرار داد و اظهار داشت: احداث بوستان ملل، پروژه ای ماندگار، یادگار ، نفیس و تاریخی در مرکز استان است که می تواند میراث ماندگار از مدیریت فعلی شهرداری و پیام آور تحولات مثبتی در ساری باشد.
بازدید استاندار مازندران از پروژه های عمرانی شهرداری ساری

 

  استاندار مازندران از پروژه های عمرانی شهرداری ساری که با دستان تلاشگران سازمان عمران در حال اجراست، بازدید کرد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی روابط عمومی سازمان عمران شهرداری مرکز مازندران، مراحل اجرایی پروژه ی عظیم فاز دوم بوستان ملل در مسیر پل کابلی مورد بازدید و ارزیابی مهندس محمد اسلامی قرار گرفت.

 

در این بازدید که مهندس نبییان معاون امور عمرانی استانداری مازندران،  دکتر مهدی عبوری شهردار ساری، مهندس سید مسعود مدینه رئیس شورای شهر ، مهندس هاشمی مدیرعامل سازمان عمران، مهندس فرزانه – مهندس طاهری و مهندس محبوب معاونین شهرداری نماینده عالی دولت در مازندران را همراهی می کردند، اسلامی از عملکرد مجموعه شهرداری در توسعه و سازندگی این شهر قدردانی کرد.

 

مهندس اسلامی تلاش دکتر عبوری در اجرای این پروژه را مورد توجه قرار داد و  با بیان اینکه پروژه ای در چنین سطح وسیع ، رونق صنعت گردشگری در مرکز استان را به همراه دارد، اظهار داشت: احداث بوستان ملل، پروژه ای ماندگار، یادگار ، نفیس و تاریخی در مرکز استان است که می تواند میراث ماندگار از مدیریت فعلی شهرداری و پیام آور تحولات مثبتی در ساری باشد.

 

این گزارش حاکیست شهردار ساری در این بازدید گزارشی کامل از فعالیت های عمرانی در سطح شهر و پروژه یاد شده به استاندار مازندران ارائه و در گفتگویی کوتاه با ما اظهار داشت: با تلاش شبانه روزی تیم های خدوم سازمان عمران تاکنون بالغ بر 30 درصد پیشرفت فیزیکی پروژه را شاهد بوده ایم .

 

وی افزود: فاز در دست اجرای این پروژه در ضلع غربی به طول 6 کیلومتر و عرض حدودی 500 متر در مرحله زیرسازی و جاده سازی قرار دارد .

 

عبوری از تلاش مهندس هاشمی مدیرعامل و پرسنل سازمان عمران به پاس تلاش شبانه روزی در این پروژه قدردانی و اظهار امیدواری کرد که فاز دوم بوستان ملل با این شتاب مناسب، در زمان مقرر آماده بهره برداری گردد.

 

برپایه این گزارش مهندس هاشمی مدیرعامل سازمان عمران نیز با پاس از حُسن اعتماد مدیران شهری به توانمندی سازمان متبوعش، اظهار داشت: پیشتر عملیات لایروبی مسیر و خاکبرداری توسط حوزه راهسازی و فنی سازمان عمران اجرایی شده بود و از آغاز این پروژه تاکنون خاک ریزی به ارتفاع 4 متر و عرض 1 متر اجرایی و آماده بتن ریزی  و ساماندهی مسیر هستیم.

 

این مسئول خاطر نشان کرد که تیم های عملیاتی سازمان عمران در راستای رفاه شهروندان و تسریع در روند کار، از هیچ کوششی فروگذاری نخواهند کرد.

 

 

 

 

 

 

 

تصاویر اختصاصی: روابط عمومی سازمان عمران

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید