معاون فنی،عمرانی منطقه بافت کهن خبر داد؛

از بهسازی معابر تا ترمیم روکش آسفالت طی یکماه گذشته

کد خبر : 405651 خرداد 1401اخبار 0
در راستای ساماندهی زیر ساخت ها و بهسازی معابر شهری و همچنین فراهم آوردن زمینه های مناسب جهت تسهیل در عبور و مرور شهروندان، بهسازی، تسطیح و‌ جدول گذاری معابر خیابانهای قارن، جمهوری، انقلاب، امیرمازندرانی و خیام توسط همکاران واحد عمران منطقه انجام شد
از بهسازی معابر تا ترمیم روکش آسفالت طی یکماه گذشته

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه بافت کهن و تاریخی ساری، رمضانی معاون فنی و‌عمرانی منطقه در گفتگویی ضمن تشریح اقدامات صورت گرفته در اردیبهشت ماه جاری گفت: در راستای ساماندهی زیر ساخت ها و بهسازی معابر شهری و همچنین فراهم آوردن زمینه های مناسب جهت تسهیل در عبور و مرور شهروندان، بهسازی، تسطیح و‌ جدول گذاری معابر خیابانهای قارن، جمهوری، انقلاب، امیرمازندرانی و خیام توسط همکاران واحد عمران منطقه انجام شد.

وی افزود: به منظور زیبایی سیمای شهری و احیای پیاده رو های فرسوده پروژه همسان سازی پیاده روها در سایر خیابانهای منطقه در حال انجام می باشد.

رمضانی با اشاره به اینکه دیوارکشی زمین های بدون حصار و‌ رها شده نیز در دستور کار واحد فنی و‌عمرانی قرار دارد ادامه داد: زمین خالی و‌ رها شده مقابل کتابخانه ابن شهرآشوب واقع در کوچه میرمشهد دیوارکشی شد.

وی تصریح کرد: در جهت کمک به ارتقای بهداشت و سلامت عمومی و حفظ زیبایی شهر، زمین های خالی از سکنه و رها شده که به محلی برای انباشت زباله و نخاله های ساختمانی تبدیل شوند، از سوی شهرداری دیوارکشی می شوند.

معاون فنی و عمرانی شهرداری بافت کهن در ادامه افزود: در راستای ادامه فعالیت ها و خدمات عمرانی، عملیات جوشکاری دال فلزی روی پل های واقع در خیابان قارن ، کوچه قلیچ، بازار شریف العلما، ملامجدالدین ۷, سه راه فرح آباد ، ابتدای کوچه میرمشهد، و ورودی امامزاده یحیی اجرا گردید.

رمضانی با بیان اینکه عملیات روکش، آسفالت، لکه گیری خیابانها و معابر سطح شهر یکی از مطالبات شهروندان از شهرداری می باشد گفت:
با اجرای لکه گیری و روکش آسفالت خیابان مدرس، تداوم اجرای سایر محلات نیز در دستور کار شهرداری بافت کهن قرار دارد.

وی ترمیم نشست کف کانال هدایت آب های سطحی خیابان شیخ طبرسی را از دیگر اقدامات صورت گرفته توسط واحد فنی و عمرانی منطقه عنوان کرد.

معاون فنی و عمرانی بافت کهن با بیان اینکه واحد حفاری با هماهنگی و صدور مجوز بر روند اجرایی حفاری معابر توسط دستگاههای خدمات رسان نظارت دارد اظهار داشت: از ابتدای سال تاکنون ۳۷۵ متر حفاری در منطقه صورت گرفت.

وی خاطرنشان کرد: به منظور رفاه حال شهروندان و جلوگیری از هرگونه بروز حوادث، پیگیری شکستگی لوله های آب و فاضلاب در تقاطع خیابان قارن و انقلاب، خیابان مدرس و فردوسی انجام شده است.

رمضانی در پایان گفت: هدف از اجرای این پروژه ها، بهسازی و زیباسازی محیط، بهبود تردد خودروها و ایمنی در تردد شهروندان می باشد.

گالری تصاویر

برچسب ها شهرداری بافت کهن منطقه بافت کهن شهرداری ساری بافت کهن ساری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقشه جامع شهر ساری
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید