اقدامات 20 روز گذشته واحد زیباسازی شهرداری منطقه دو با رویکرد رضایتمندی شهروندان

کد خبر : 4051125 اردیبهشت 1401اخبار 0
واحد زیباسازی شهرداری منطقه دو با هدف ایجاد نشاط اجتماعی ، تلطیف فضای محیط شهری و حذف نازیبایی های بصری اقدام به اجرای فعالیت هایی در سطح منطقه نموده است.
اقدامات 20 روز گذشته واحد زیباسازی شهرداری منطقه دو با رویکرد رضایتمندی شهروندان

شهرداری به عنوان یکی از نهادهای مهم و تأثیرگذار در مدیریت شهری می باشد و واحد زیباسازی که یکی از زیرمجموعه های معاونت خدمات شهری شهرداری است نقش تعیین کننده ای را در امر زیباسازی محیط زندگی شهروندان ایفا نموده و همچنین بخشی از نازیبایی های موجود در حوزه زیباشناختی شهری را مرتفع می سازد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو ساری ؛ واحد زیباسازی شهرداری منطقه دو بر مبنای وظایف محوله خود و با هدف ایجاد نشاط اجتماعی ، تلطیف فضای محیط شهری و حذف نازیبایی های بصری اقدام به اجرای فعالیت هایی در طی 20 روز گذشته با رویکرد رضایتمندی شهروندان در سطح منطقه نموده است.

از جمله این اقدامات می توان به رنگ آمیزی جداول، المان آبنما ، تیر های روشنایی ، پایه تابلو شناسایی و گلدان های مستقر در بلوار آزادی را اشاره نمود.

از آنجاییکه که فضاسازی محیطی یکی از وظایف واحد زیباسازی است ، در همین راستا و طی مناسبت های ماه رمضان و روز قدس فضاسازی شهری با همت این واحد در سطح منطقه اجرا گردید.

نصب بنر استوری بورد با مضامین تخفیف عوارض شهرداری و ساری پایتخت گردشگری اکو با هدف اطلاع رسانی به شهروندان از دیگر فعالیت های این واحد طی 20 روز گذشته بوده است.

همچنین پاکسازی آویز ها ، تابلو ها و بنر های غیر مجاز در سطح منطقه که موجب نازیبایی های بصری و عدم رضایت شهروندان می گردد ، توسط واحد زیباسازی منطقه دو انجام شد.

گالری تصاویر

برچسب ها شهرداری منطقه 2

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقشه جامع شهر ساری
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید