حوزه فنی و عمرانی شهرداری منطقه دو آماده خدمات رسانی به شهروندان

کد خبر : 4042517 اردیبهشت 1401اخبار 0
طی دو هفته گذشته اقدامات فنی و عمرانی با هدف سهولت تردد شهری و بهبود معابر در سطح منطقه اجرا شد.
حوزه فنی و عمرانی شهرداری منطقه دو آماده خدمات رسانی به شهروندان

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو ساری ؛ رضایتمندی شهروندان از نحوه عملکرد شهرداری که نهادی خدمات رسان در حوزه های گوناگون فنی _عمرانی و خدماتی محسوب می گردد در نوع فعالیت ها و اقدامات شهرداری تأثیر بسزایی خواهد داشت. در همین راستا ، حوزه فنی و عمرانی شهرداری منطقه دو در طی دو هفته گذشته فعالیت های عمرانی را با رویکرد سهولت تردد شهری ، بهبود سطح معابر و رفاه حال شهروندان در سطح منطقه عملیاتی نموده است.

عملیات روکش آسفالت و لکه گیری از جمله اقدامات زیر بنایی و رفاهی است که توسط حوزه فنی و عمرانی شهرداری صورت می گیرد و نحوه اجرای صحیح و اصولی آن برای شهروندان حائز اهمیت می باشد . لذا ، حوزه فنی و عمرانی شهرداری منطقه دو در طی دو هفته گذشته در مجموع 2533 متر مربع عملیات آسفالت و لکه گیری را در سطح منطقه اجرا کرده است .

این حوزه عملیات بارریزی و بخش بیس در خیابان شهبند و کوچه وحدت واقع در بلوار عسگری محمدیان به متراژ 550 متر مربع و همچنین عملیات نوه بتنی در کوچه نرگس 6 به طول 35 متر را در دستور کار خود داشته است .

از دیگر فعالیت های حوزه فنی و عمرانی منطقه می توان به اجرای عملیات پیاده رو سازی در خیابان جام جم اشاره نمود که با هدف سهولت تردد شهروندان و بهبود سطح معابر شهری صورت گرفت.

گالری تصاویر

برچسب ها شهرداری منطقه 2

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقشه جامع شهر ساری
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید