عملکرد و اقدامات شهرداری ناحیه منطقه دو در راستای توزیع متناسب ارائه خدمات شهری به شهروندان

کد خبر : 403396 اردیبهشت 1401اخبار 0
شهرداری ناحیه منطقه دو در راستای تحقق توسعه و آبادانی شهری و رفاه حال شهروندان از ابتدای سال جدید تاکنون در حوزه های خدماتی ، فنی و عمرانی اقدامات رفاهی را در سطح ناحیه منطقه دو شهری اجرا نمودند.
عملکرد و اقدامات شهرداری ناحیه منطقه دو در راستای توزیع متناسب ارائه خدمات شهری به شهروندان

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو ساری ؛ شهرداری ناحیه منطقه دو در راستای تحقق توسعه و آبادانی شهری و رفاه حال شهروندان از ابتدای سال جدید تاکنون در حوزه های خدماتی ، فنی و عمرانی اقدامات رفاهی را در سطح ناحیه منطقه دو شهری اجرا نمودند.در همین راستا ، در این گزارش به عملکرد این شهرداری طی یک ماه گذشته پرداخته می شود.

 

در حوزه های خدمات شهری و فضای سبز و با هدف سلامت شهروندان ، بهداشت و ارتقا سطح بصری محیط زیست شهری عملیات های رفت و روب ، پاکسازی زمین های بی حصار، لایروبی کانال ها ، هرس علف های هرز و درختان در سطح ناحیه به صورت مستمر اجرا می گردد.

 

واحد زیباسازی شهرداری ناحیه نیز به منظور ارتقا و بهبود فضاسازی مطلوب محیطی برای شهروندان و همچنین فضاسازی شهری در ایام مبارک ماه رمضان و شب های قدر به ترتیب اقدام به جمع آوری بنر ها و تراکت های تبلیغاتی نامتعارف ، رنگ آمیزی جدول بتنی در کوی هفت تیر ، ساماندهی و تعمیر تابلو های ابتدای کوچه ها و به ویژه نصب بنر و ریسه های مشکی مناسبتی ماه رمضان در کوی اصحاب و شرف آباد را نمودند.

 

از دیگر فعالیت های شهرداری ناحیه در حوزه فنی می توان به لکه گیری آسفالت در سطح مناطق ، ترمیم مسیر نوه بتنی در کوچه ابوترابی، اجرای جدول دوبل بتنی در ابتدای کوچه اصحاب 13 و همچنین اخطار کتبی جهت جمع آوری مصالح و نخاله های ساختمانی و اخطار و جلوگیری از حفاری های غیر مجاز اشاره کرد ، که کلیه اقدامات مذکور با هدف توزیع متناسب ارائه خدمات شهری به شهروندان و رفاه حال آنان اجرا گردید.

 

برچسب ها شهرداری منطقه 2

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقشه جامع شهر ساری
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید