نشست مشورتی به‌منظور تنظیم قراردادهای شرکت‌های مرتبط با سازمان فاوا

اباذری: تأمین طرح‌های درآمدی فیبرنوری و کیوآرکد در سال جدید

کد خبر : 4018316 فروردین 1401اخبار 0
رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری ساری گفت: به‌منظور تأمین طرح‌های درآمدی در سال پیش‌رو در اولین فرصت از واحد امور قراردادها خواستیم تا در این زمینه ما را یاری کنند.
اباذری: تأمین طرح‌های درآمدی فیبرنوری و کیوآرکد در سال جدید

به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری ساری، علی‌اصغر اباذری رئیس سازمان فاوا در جلسه‌ای با حضور مدیران واحد امور قراردادهای شهرداری به بررسی شیوه قرارداد این سازمان در مباحث درآمدی و خدماتی پرداخت و اظهار کرد: یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های سازمان فاوا در سال‌های اخیر رسیدن به درآمد پایدار از طریق بستر ارتباطی فیبر نوری بوده که یکی از مهم‌ترین الزامات رسیدن به این منابع، نوع و کیفیت قرارداد مدنظر با شرکت‌های ذی‌ربط است.

وی با عنوان اینکه شیوه‌های قراردادی ارتباطی مستقیمی با سطح درآمدی دارد، افزود: به‌منظور تأمین طرح‌های درآمدی در سال پیش‌رو در اولین فرصت از واحد امور قراردادها خواستیم تا در این زمینه ما را یاری کنند.

رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری ساری با اشاره به اینکه نگاه فنی و شناخت سازمان فاوا نسبت به شرکت‌های مخاطب، لازمه اساسی تهیه و تنظیم قرارداد است، بیان کرد: در نخستین گام درآمدزایی و تهیه بسته قراردادی مناسب برای بهره‌وری از بستر ارتباطی فیبر نوری، مدنظر این سازمان قرار دارد.

اباذری با اعلام اینکه یکی دیگر از طرح‌ها که به‌نوعی خدمت مستقیم به شهروندان محسوب می‌شود، پرداخت کرایه‌های خرد از طریق بستر کیوآرکد است، خاطرنشان کرد: البته در این بخش، سازمان حمل و نقل متولی ناوگان بوده و اجرای فنی این پروژه به عهده سازمان فاوا است.

گالری تصاویر

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقشه جامع شهر ساری
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید