با حضور سه هنرمند برتر؛

برگزیدگان دومین دوره مسابقه عکاسی «شهرمون» تقدیر شدند

کد خبر : 349599 اسفند 1400اخبار 0
هنرمندان سه عکس برتر مسابقه عکاسی «شهرمون» که از نگاه شهروندان و کاربران صفحه رسمی اینستاگرام سازمان مدیریت پسماند شهرداری ساری انتخاب شده بودند، از سوی رئیس سازمان تقدیر شدند.
برگزیدگان دومین دوره مسابقه عکاسی «شهرمون» تقدیر شدند

به گزارش روابط عمومی و امورفرهنگی سازمان مدیریت پسماند شهرداری ساری؛ مسابقه عکاسی «شهرمون» که بعد از دو مرحله تمدید در تاریخ 30 آبان به پایان رسید و در نهایت بعد از برگزاری دو مرحله داوری، به پیشنهاد کاربران 8 اثر برتر از طریق فضای مجازی سازمان مدیریت پسماند شهرداری ساری به نظرسنجی گذاشته شد و در نهایت سه عکس برتر از نگاه شهروندان و کاربران صفحه رسمی سازمان مشخص شدند.

http://saricity.ir/Files/NewsImage/NewsImage788355141.jfif

در پایان نظرسنجی در فضای مجازی، تصویر ثبت شده توسط «مهدی برزگر ایوکی» بیشترین آرا را کسب کرد و اول شد و تصویر ثبت شده توسط «احسان فضلی اصانلو» با اختلاف خیلی کمتر نسبت به عکس اول بعنوان نفر دوم معرفی شد. تصویر ثبت شده توسط «ابراهیم فلاح» هم بعنوان عکس سوم از سوی کاربران عزیز انتخاب و معرفی گردید که این نفرات برتر از سوی ریاست سازمان مدیریت پسماند شهرداری ساری تقدیر و تجلیل شدند.

http://saricity.ir/Files/NewsImage/NewsImage788355143.jfif

عباس غفوری رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری ساری در دیدار با هنرمندان برتر، ضمن تقدیر از هنرمندان شرکت کننده در این مسابقه عکاسی اظهار داشت: فرهنگ سازی و آموزش نسل های آینده و بالا رفتن اطلاعات زیست محیطی شهروندان امری بسیار با ارزش و مهم است.

http://saricity.ir/Files/NewsImage/NewsImage788355142.jfif

غفوری ضمن تشکر بابت مشارکت و استقبال عکاسان هنرمند در دومین دوره مسابقه عکاسی شهرمون، گفت: نقدها و پیشنهادات همه اهالی هنر و رسانه را با آغوش باز میپذیریم و از پیشنهادات و ایده های خلاقانه و کارگشا استقبال میکنیم.


این جشنواره با هدف ارتباط دوسویه با شهروندان خلاق و استفاده از توانایی و مهارت های آنان در ارتباط صمیمی و تاثیرگذار در راستای آموزش و ترویج فرهنگ مدیریت صحیح پسماند، از 15 شهریور ماه الی 30 آبان ماه برگزار شده بود که نکته جالب توجه حضور هنرمندان سرتاسر کشور در این مسابقه بود که از استان ها و شهرهای مختلف کشور در این مسابقه عکاسی شرکت کرده بودند.

گفتنیست؛ مراسم تقدیر از عکاسان سه عکس برتر با حضور عباس غفوری رئیس سازمان، زارعی معاونت اداری و مالی سازمان، طوسی حراست سازمان و عمادی مسئول امور اداری در سازمان مدیریت پسماند شهرداری ساری برگزار شد.

گالری تصاویر

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقشه جامع شهر ساری
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید