به مناسبت پنجم اسفندماه، روز مهندس؛

از مهندسین شاغل در شهرداری منطقه بافت کهن و تاریخی تقدیر شد

کد خبر : 349195 اسفند 1400اخبار 0
به مناسبت فرا رسیدن پنجم اسفندماه، سالروز بزرگداشت خواجه نصیرالدین طوسی و روز مهندس با حضور علوی معاون شهرسازی و معماری از مهندسین شاغل در شهرداری بافت کهن تجلیل شد.
 از مهندسین شاغل در شهرداری منطقه بافت کهن و تاریخی تقدیر شد

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه بافت کهن و تاریخی ساری، به مناسبت فرا رسیدن پنجم اسفندماه مصادف با سالروز بزرگداشت خواجه نصیرالدین طوسی، با حضور علوی معاون شهرسازی و معماری و مسئولین ادارات و واحدهای منطقه از مهندسین شاغل در شهرداری بافت کهن تقدیر شد.

علوی در این مراسم ضمن تبریک روز مهندس،این روز را روز سازندگی، کار و جدیت و لازمه کار مهندسی را دقت، دانش، تعهد و تخصص دانست و افزود: روز مهندس بهانه ای است تا تقدیر کنیم از زحمات بی شائبه و بی وقفه مهندسینی که با تمامی توان، انرژی و نهایت همکاری در نیل به اهداف شهرداری و توسعه و آبادانی شهر ایستاده اند.

وی در ادامه بر نقش محوری مهندسان در ترسیم خطوط عمران، آبادانی و شکوفائی اشاره و‌ تصریح کرد: مهندسان به عنوان سرمایه تخصصی کشور، قادرند با بهره مندی از قدرت تحلیل و محاسبات فنی و خلاقانه ، نقش موثر خود را در رسیدن به توسعه پایدار و خلق سازه های زیبا، امن، مرفه و واجد ارزشهای نواورانه ایفا نمایند.

در پایان این مراسم با اهدای لوح سپاس از تلاش های مجدانه مهندسین حاضر، تجلیل شد.

 

گالری تصاویر

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقشه جامع شهر ساری
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید