رئیس سازمان فاوا خبر داد

اباذری: بهره‌برداری از سامانه مدیریت تردد پارکینگ‌های شهرداری

کد خبر : 348973 اسفند 1400اخبار 0
به درخواست سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل و نقل شهرداری، سامانه مدیریت تردد پارکینگ‌ها به مرحله بهره‌برداری خواهد رسید.
اباذری: بهره‌برداری از سامانه مدیریت تردد پارکینگ‌های شهرداری

به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری ساری، علی‌اصغر اباذری رئیس سازمان فاوا در ارتباط با هوشمندسازی پارکینگ‌های شهری اظهار کرد: به‌دنبال درخواست سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل و نقل شهرداری مبنی بر ایجاد سامانه هوشمند به‌منظور مدیریت بر پارکینگ‌های شهری، سازمان فاوا تولید این سامانه را در دستور کار قرار داد.

وی با اشاره به اینکه هم‌اکنون با تلاش کارشناسان زبده سازمان فاوا «سامانه مدیریت تردد پارکینگ‌های شهرداری» آماده بهره‌برداری است، افزود: در مرحله نخست و برای آمایش این سامانه، پارکینگ بوستان ولایت به‌عنوان پروژه پایلوت انتخاب شده است که بعد از بهره‌برداری و بررسی نقاط ضعف و قوت، دیگر پارکینگ‌های شهرداری نیز هوشمندسازی خواهند شد.

رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری ساری با عنوان اینکه در این فاز دوربین‌های پلاک‎خوان برای ثبت ورود و خروج خودروها تعبیه شده است، خاطرنشان کرد: هزینه پارکینگ نیز به‌طور الکترونیکی محاسبه و به رانندگان اعلام خواهد شد.

اباذری با اعلام اینکه با همکاری سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل و نقل شهرداری به‌دنبال این هستیم در آینده نزدیک سامانه مدیریت رزرو جای پارک را از طریق «اپلیکیشن ساریِ من» عرضه کنیم، تصریح کرد: با افتتاح این سامانه پارک خودروها کاملاً الکترونیکی خواهد شد و پرداخت هزینه پارکینگ نیز از طریق «ساریِ من» امکان‌پذیر می‌شود.

گالری تصاویر

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقشه جامع شهر ساری
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید