سلمان اصغری مسئول واحد اجرائیات منطقه بافت کهن؛

واحد اجرائیات با ایجاد هماهنگی درون سازمانی و برون سازمانی به منظور دستیابی به اهداف شهرداری، وظایف خود را انجام می دهد

کد خبر : 3484527 بهمن 1400اخبار 0
واحد اجرائیات منطقه بافت کهن در راستای تحقق اهداف شهرداری به منظور برقراری امنیت و داشتن چهره ای منظم و زیبا از سطح منطقه، در حال انجام وظایف و امور محوله می باشد.
واحد اجرائیات با ایجاد هماهنگی درون سازمانی و برون سازمانی به منظور دستیابی به اهداف شهرداری، وظایف خود را انجام می دهد

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه بافت کهن و تاریخی ساری، سلمان اصغری مسئول واحد اجرائیات منطقه بافت کهن در گفتگویی ضمن تشریح عملکرد این واحد گفت: در راستای تحقق اهداف شهرداری به منظور برقراری امنیت و داشتن چهره ای منظم و زیبا از سطح منطقه، واحد اجرائیات منطقه بافت کهن در حال انجام وظایف و امور محوله می باشد.

وی با اشاره به شرح وظایف واحد اجرائیات اظهار داشت: ثبت کلیه آرای صادره ابلاغیه ها و اخطارها، پیگیری اعتراضات آرای بدوی ماده ۱۰۰ ، ابلاغ آرای کمیسیون بدوی ماده ۱۰۰ و اخطار به مودیان بدهکار، وصول مطالبات شهرداری، اجرای ضوابط قانونی صدور اخطاریه و تشکیل پرونده جهت تخلفات ساختمانی، ابلاغ دستور دادستان با هماهنگی کلانتری به مودیان، تماس تلفنی و پیگیری های مستمر جهت وصول بدهی مودیان، جمع آوری ابزار و مصالح پای کار ساخت و سازهای غیر مجاز از جمله وظایف واحد اجرائیات می باشد که همکاران ما بصورت منظم در حال پیگیری آن می باشند.

اصغری با تأکید بر اینکه واحد اجرائیات جزء پرکارترین واحدهای شهرداری به شمار می آید و برای اعمال قانون وضع گردیده است افزود: این واحد بدنبال برقراری مقررات و اجرای قانون در جهت جلوگیری از هرگونه بی نظمی در سطح شهر و محل های کسب و کار شهروندان می باشد.

مسئول اجرائیات منطقه بافت کهن و تاریخی مرکز استان در ادامه تصریح کرد: با توجه به خدمات رسانی این منطقه به شهروندان در شش ماهه گذشته، تعداد ۲۰۶ پرونده در این منطقه مورد بررسی قرار گرفت که از این تعداد ۶۷ اخطار ، ۸۷ ابلاغیه ، ۹۹ پرونده مختومه و ۱۳۳ پرونده رأی گرفته شد.

 

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقشه جامع شهر ساری
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید