با هدف زیباسازی بصری در مرکز شهر ؛

استمرار اجرای طرح همسان سازی تابلوهای تجاری مرکز شهر

کد خبر : 3373016 بهمن 1400اخبار 0
طرح همسان سازی تابلوی سر درب مغازه ها و حذف پارازیت های بصری در میدان ساعت با هدف زیبایی بصری هسته مرکزی شهر با تلاش واحد زیباسازی در حال انجام است.
استمرار اجرای طرح همسان سازی تابلوهای تجاری مرکز شهر
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه بافت کهن و تاریخی ساری ، طرح همسان سازی تابلوی سر درب مغازه ها و حذف پارازیت های بصری در میدان ساعت با هدف زیبایی بصری هسته مرکزی (بافت کهن) شهر ساری با همکاری مشترک شهرداری، اصناف ، کسبه و شهروندان ادامه دارد.
 
به همین منظور در ادامه طرح یکسان سازی تابلوها، با تلاش همکاران واحد زیباسازی منطقه، سردرب تخته کاری شده تمامی صنوف و فروشگاه های هسته مرکزی شهر با هدف حفظ و نگهداری آن به شیوه روغن کاری احیا شده و به زودی سایر کتیبه های کاشی که منقش به اشعار شعرای نامی ایران است بر روی آنها نصب خواهد شد.
 
تلاش شهرداری بافت کهن برآن است در کنار اهمیت به جاذبه های تاریخی و گردشگری، به زیبایی بصری سطح شهر توجه ویژه داشته تا بتواند برای توسعه و زیبایی مرکز استان با مشارکت شهروندان همت نماید .
 
ضرورت داشتن مبلمان شهری متناسب با جغرافیا ، اقلیم و فرهنگ اصیل بومی و محلی منطقه در حالی که ساری را برای میزبانی گردشگری بین المللی اکو ۲۰۲۲ آماده می کند کاملاً احساس می‌شد.
 
 طرح ساماندهی و همسان سازی تابلوها با هدف توسعه شهری و نگاه به ظرفیت گردشگری بافت قدیمی ، گام‌های جدی‌تری برای رونق گردشگری شهری در ساری خواهد بود.

گالری تصاویر

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقشه جامع شهر ساری
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید