مسئول خدمات شهری سازمان عنوان کرد:

جمع آوری زباله های شهری در چند شیفت کاری

کد خبر : 326416 بهمن 1400اخبار 0
مسئول خدمات شهری سازمان مدیریت پسماند شهرداری ساری از جمع‌آوری روزانه 250 تن زباله در شهر ساری خبر داد.
جمع آوری زباله های شهری در چند شیفت کاری

حسن اصغری مسئول خدمات شهری سازمان مدیریت پسماند شهرداری ساری در گفتگویی از برنامه ریزی سازمان برای جمع آوری منظم زباله در سطح شهر ساری خبر داد و افزود: ما در سازمان مدیریت پسماند شهرداری ساری به دنبال افزایش سطح خدمات به شهر و شهروندان هستیم. در حال حاضر جمع‌آوری این حجم زباله در دو تا سه شیفت کاری در طول شبانه روز در حال انجام است.

مسئول خدمات شهری سازمان مدیریت پسماند شهرداری ساری اذعان کرد: نگاه و رویکردمان در بحث خدمات شهری و جمع آوری زباله های شهروندان این است که به دنبال افزایش سطح خدمات هستیم که از این طریق شاهد مشکلی در هیچ زمینه ای نباشیم.

اصغری با تاکید بر لزوم جمع‌آوری زباله از درب منازل، خاطرنشان کرد: اگر این امر محقق شود و مردم رأس یک ساعت مشخص زباله‌ها را خارج از منزل بگذارند، تنها در یک شیفت کاری، کار جمع‌آوری زباله‌های شهر انجام می‌شود و شاهد ناهماهنگی ها در جمع آوری زباله های شهری نخواهیم بود.
وی با اشاره به لزوم ارتقای فرهنگ شهروندی و رعایت حقوق شهروندی، فرهنگ سازی مناسب در امر جمع آوری زباله ها را بسیار ضروری دانست و تصریح کرد: امید است شهروندان نیز با همکاری و تعامل مستمر با عوامل شهرداری در نگهداری هر چه بهتر شهر کوشا باشند.

اصغری در پایان یادآورشد: هم اکنون روزانه بیش از 250 تن انواع زباله در ساری تولید می شود که حدود 25 درصد آن زباله خشک است که با تفکیک اصولی میتوان حدود 8 درصد از آن را مجددا وارد چرخه انتفاع اقتصادی نمود.

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید