به روایت تصویر:

رنگ آمیزی محوری در سطح شهر

کد خبر : 326396 بهمن 1400اخبار 0
حسین عابد خط کشی و نصب تجهیزات ترافیکی معابر و خیابان ها را یکی از مهم ترین اقدامات سازمان در راستای ارائه خدمات به شهروندان عنوان کرد و افزود: به منظور ارتقاء ایمنی و جلوگیری از تصادفات احتمالی، سهولت در تردد، تفکیک خطوط سواره رو خط کشی محوری در خیابان های، قرق و حزب الله و ابتدای پل تجن تا شهرک زیتون اجرا شد .
رنگ آمیزی محوری در سطح شهر

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل و نقل شهرداری ساری حسین عابد معاون فنی و مهندسی از رنگ آمیزی خیابان های قرق، حزب الله و ابتدای پل تجن تا شهرک زیتون خبر داد. بر اساس این گزارش حسین عابد خط کشی و نصب تجهیزات ترافیکی معابر و خیابان ها را یکی از مهم ترین اقدامات سازمان در راستای ارائه خدمات به شهروندان عنوان کرد و افزود: به منظور ارتقاء ایمنی و جلوگیری از تصادفات احتمالی، سهولت در تردد، تفکیک خطوط سواره رو خط کشی محوری در خیابان های، قرق و حزب الله و ابتدای پل تجن تا شهرک زیتون اجرا شد .

وی گفت: رنگ آمیزی وخط کشی محوری نقش بسزای در کاهش سوانح رانندگی و ایمنی شهروندان و روانسازی ترافیکی دارد و در همین جهت کارشناسان واحد فنی فعالیت های خود در راستای شناسایی نقاط حادثه خیزمتمرکز کردن تا بتوانیم در جهت رفاه حال شهروندان قدم های موثرتری برداریم .

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید