در جلسه روسای دو سازمان صورت گرفت؛

تعامل و همکاری «اصناف» و سازمان مدیریت پسماند شهرداری ساری

کد خبر : 326346 بهمن 1400اخبار 0
عباس غفوری رئیس سازمان با اندرواژ رئیس اصناف مرکز استان در خصوص همکاری مشترک در بحث‌های مختلف آموزشی، فرهنگ سازی و سایر موارد حوزه مدیریت پسماند به گفتگو پرداختند.
 تعامل و همکاری «اصناف» و سازمان مدیریت پسماند شهرداری ساری

♻️به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی سازمان مدیریت پسماند شهرداری ساری، عصر امروز سه شنبه ۵ بهمن، در جلسه‌ای رییس اصناف مرکز استان با حضور در سازمان مدیریت پسماند شهرداری ساری در خصوص نحوه همکاری‌های دو مجموعه به بحث و گفتگو با رییس سازمان پرداخت.

📌 عباس غفوری رئیس سازمان با اندرواژ رئیس اصناف مرکز استان در خصوص همکاری مشترک در بحث‌های مختلف آموزشی، فرهنگ سازی و سایر موارد حوزه مدیریت پسماند به گفتگو پرداختند.

♻️ عباس غفوری رییس سازمان در این نشست خواستار مشارکت اصناف شد و اظهار داشت: همکاری مردم در اجرای برنامه های مختلف اجتماعی، زیست محیطی و بهداشتی، منجمله مدیریت پسماند از عوامل اثرگذار در اجرای صحیح و کاهش هزینه ها و همچنین نهادینه شدن فرهنگ صحیح برخورد مردم با پسماندها از جمله تفکیک در مبداء و حفظ هر چه بیشتر بهداشت محیط زیست می باشد از این رو فرهنگ سازی و آموزش عمومی شهروندان در سازمان از اولویت ویژه ای برخوردار است.

📌 اندرواژ با قدردانی از تلاش‌ها و فعالیت‌های سازمان مدیریت پسماند بیان کرد: اصناف مرکز استان آماده همکاری در خصوص مدیریت پسماند و طرح تفکیک از مبدا و سایر مسایل مرتبط با مدیریت پسماند است.

📌وی بر ضرورت فرهنگ سازی در جامعه و تفکیک از مبدا زباله توسط شهروندان تاکید کرد و بیان داشت: این فرهنگ سازی بایست نهادینه گردد تا منجر به کاهش حجم زباله‌های تر و و افزایش مواد اولیه بازیافتی و در نهایت حفظ محیط زیست شود.

♻️

گالری تصاویر

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید