رئیس سازمان خبر داد:

اصلاح هندسی خیابان های منشعب به بلوار داراب

کد خبر : 326234 بهمن 1400اخبار 0
عباس اسماعیلی از طراحی و نظارت اصلاح هندسی خیابان های منشعب به بلوار داراب خبر داد و افزود: این طرح با هدف ساماندهی ترافیکی، نظم بخشی به تردد وسایل نقلیه ، زیباسازی و تغییر مبلمان شهری و رفع گره های ترافیکی در بلوار داراب انجام شد.
اصلاح هندسی خیابان های منشعب به بلوار داراب

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل و نقل شهرداری ساری عباس اسماعیلی طراحی و نظارت اصلاح هندسی خیابان های منشعب به بلوار داراب خبر داد و افزود: این طرح با هدف ساماندهی ترافیکی، نظم بخشی به تردد وسایل نقلیه ، زیباسازی و تغییر مبلمان شهری و رفع گره های ترافیکی در بلوار داراب انجام شد.

وی با بیان اینکه طراحی و نظارت بر اجرای پروژه های ترافیکی با استفاده از ظرفیت درون سازمانی صورت می پذیرد، عنوان کرد : بلوار داراب از جمله مسیر هایی است که بار ترافیکی عصرگاهی را به همراه دارد و از این رو درخواست های شهروندان برای بهسازی و اصلاح هندسی در الویت قرار خواهد گرفت .

رئیس سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل و نقل شهرداری ساری به اجرای پی در پی پروژه های ترافیکی در سطح شهر اشاره کرد و افزود:امیدواریم با همدلی و همراهی همه مجموعه شهرداری بتوانیم در آینده ای نزدیک در سرعت بخشیدن به رفع گره های ترافیکی در سطح شهر اقدام نماییم.

 

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید