معاونت خدمات شهری با حضور در جلسه ستاد تسهیلات نورزی شهرداری منطقه 2 اعلام کرد:

تیم ارزیابی عملکرد مناطق در ستاد تسهیلات نوروزی تشکیل خواهد شد

کد خبر : 318129 بهمن 1396معاونت 0
ناصر معیل، در جلسه ستاد تسهیلات نوروزی شهرداری منطقه2 با تاکید بر لزوم ارائه خدمات بیش از پیش به شهروندان و مناطق الحاقی از تشکیل تیم ارزیابی عملکرد مناطق در ستاد تسهیلات نوروزی خبر داد
تیم  ارزیابی عملکرد مناطق در ستاد تسهیلات نوروزی تشکیل خواهد شد

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری ساری به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه دو، جلسه ستاد نوروزی با حضور معیل، معاون خدمات شهری شهرداری ساری، آقامیری شهردار منطقه2 و اعضای ستادتسهیلات سفرهای نوروزی در دفتر شهردارمنطقه2 برگزار گردید.

 

در این جلسه، معاون خدمات شهری شهرداری ساری با اشاره به وسعت شهری منطقه2 و ضرورت توجه بیشتر مدیران این منطقه به خدمات رسانی در ایام نوروز، اظهار داشت : منطقه دو، گسترده ترین منطقه شهری است و جهت پیشبرد اهداف توسعه شهری و آمادگی ستاد تسهیلات نوروزی نیاز به توجه بیشتر و برگزاری جلسات متعدد در زمینه بررسی و کارشناسی مسائل دارد؛ که در این راستا، برگزاری کلاس های فشرده آموزشی با هدف آمادگی پرسنل مستقر کمپ های نوروزی ضروری خواهد بود.

 

 

معیل، با تاکید بر لزوم ارائه خدمات بیش از پیش به مناطق الحاقی در راستای رفاه حال شهروندان گفت: در مناطق الحاقی، پاکسازی و خط کشی خیابان ها با رویکرد بهتری صورت بگیرد و تمامی مناطق می بایست ارتباط مستمر با دفتر خدمات شهری داشته باشند. وی همچنین از تشکیل تیم عملیاتی ارزیابی مناطق در ستاد تسهیلات نوروزی خبر داد. 

 

در ادامه ، شهردار منطقه دو ضمن قدردانی از اعضای ستاد نوروزی در خصوص تلاش مضاعف مدیران در جهت پیشبرد اهداف شهرداری و چشم انداز آینده شهری بیان داشت:  هر کس در حوزه  مسئولیت خود می بایست  به بهترین نحو عمل نماید و تکریم ارباب رجوع و رعایت نظم و انضباط اداری باید در دستور کار قرار گیرد.

 

آقامیری گفت: امسال هم سعی داریم مانند سال گذشته مصوباتی در این زمینه داشته باشیم ضمن آن که تمامی واحدها باید تلاش مجدّانه داشته باشند تا برنامه ریزی های باقیمانده  تا یک هفته پایانی سال به صورت کامل انجام گردد؛ به گونه ای که از هرنظر، شهر برای استقبال از میهمانان و گردشگران نوروزی مهیا باشد.

 

 

وی افزود: با توجه به اهمیت موضوع میزبانی از مسافران و گردشگران نوروزی و پیرو تاکیدات شهردار مرکز استان، هم راستا با شهرداری مرکزی، ستاد تسهیلات نوروزی در شهرداری منطقه دو تشکیل شد و اقداماتی نظیر برنامه ریزی جهت معرفی اعضای کمپ های نوروزی، تغییر محل استقرار کمپ ها و نیز هماهنگی با واحد زیباسازی شهرداری مرکزی برای استفاده از اِلِمان های نوروزی سال های گذشته صورت گرفته است.

 

در پایان، نیک نقش، مسئول واحد زیباسازی شهرداری ساری با اشاره به توجه خاص و تاکیدات شهردار ساری به مباحث و رویکردهای فرهنگی، افزود: طی سالهای گذشته تحولاتی در مسئله زیباسازی شهر بوجود آمده است و وظیفه ما نسبت به زیباسازی شهری دو چندان شده و لازم است سعی شود شهر ساری شهری زنده و پویا باشد تا مسافران و میهمانانی که ساری را به عنوان مقصد گردشگری انتخاب می کنند از پویایی شهری لذت ببرند.

 

 

 

در ادامه  این جلسه، هر کدام از اعضای حاضر در کارگروه  بنابر حوزه فعالیت خود به ارائه برنامه های اساسی و مهم خود پرداختند و مقرر شد جمع آوری و پاکسازی نخاله های ساختمانی، رُفت و روب کلیه معابر منطقه،  فضاسازی و زیباسازی میادین با استفاده از اِلِمان ها در فضاسازی شهری، تعویض و ترمیم ریسه ها و لامپ ها، لغو مجوزهای حفاری ها و کنده کاری های معابر اصلی، ساماندهی دستفروشان با هماهنگی سازمان میادین میوه و تره بار، رنگ آمیزی دیوارهای حاشیه بافت شهر و مناطق الحاقی ساماندهی بیش از پیش استندهای تبلیغاتی و ... با جدیت و سرعت بیشتری انجام پذیرد.

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید