رئیس سازمان فاوا شهرداری ساری خبر داد

بهره‌برداری از سامانه «قرارداد پسماند پزشکی» با درخواست سازمان مدیریت پسماند

کد خبر : 3151726 دی 1400اخبار 0
علی‌اصغر اباذری رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری ساری از بهره‌برداری سامانه «قرارداد پسماند پزشکی» با درخواست سازمان مدیریت پسماند به‌منظور مدیریت بهینه این نوع از پسماند، خبر داد.
بهره‌برداری از سامانه «قرارداد پسماند پزشکی» با درخواست سازمان مدیریت پسماند

به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری ساری، علی‌اصغر اباذری رئیس سازمان فاوا اظهار کرد: به‌منظور حفظ سلامت عمومی و محیط زیست در مقابل اثرات نامطلوب پسماندهای پزشکی، اطمینان از مدیریت اجرایی ضابطه‌مند و ایجاد رویه‌ای مناسب و منظم برای حمل و دفع این پسماندها، سازمان مدیریت پسماند شهرداری ساری عهده‌دار مسئولیت این امر است.

وی افزود: لذا جهت تسهیل و نظم‌بخشی میان پزشکان محترم و سازمان مدیریت پسماند با پیشنهاد این سازمان، سامانه‌ای توسط کارشناسان سازمان فاوا طراحی شده و به بهره‌برداری رسیده است که پزشکان ساروی می‌توانند با ورود به این سامانه مطابق رویه جاری، پسماند مراکز درمانی خود را مدیریت و آماده تحویل کنند.

رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری ساری بیان کرد: با افتتاح این سامانه، کارِ سازمان مدیریت پسماند نیز آسان شده و با مدیریت و نظم بیشتری می‌توانند نسبت به جمع‌آوری پسماندهای پزشکی اقدام کند.

اباذری خاطرنشان کرد: پزشکان ساروی می‌توانند با مراجعه به سایت سازمان مدیریت پسماند شهرداری ساری به آدرس Sari.ir/Pasmand به بخش قرارداد پسماند پزشکی مراجعه کنند.

وی با عنوان اینکه سعی داریم تا جای ممکن بسیاری از فعالیت‌های مرتبط شهروندان با شهرداری را به‌طور الکترونیکی عرضه کنیم، گفت: لازم است شهروندان گرامی نیز در این بخش استقبال مناسبی داشته باشند تا با انگیزه بیشتری در این مسیر گام برداریم.

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید