واحد زیباسازی شهرداری همگام با بهبود و ارتقا سطح کیفی خدمات به شهروندان

کد خبر : 3151425 دی 1400اخبار 0
جلوه زیباشناختی و هویت بخشی در محیط شهری زمانی نمود پیدا می کند که واحد اجرایی نظیر زیباسازی در شهرداری از خلاقیت و همگون سازی فضاسازی شهری با فرهنگ و محیط شهری بهره مند گردد.
واحد زیباسازی شهرداری همگام با بهبود و ارتقا سطح کیفی خدمات به شهروندان

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو ساری ؛ زیباسازی بصری و محیطی ، بهبود و ارتقا فضاسازی مطلوب شهری و تحقق وظایف نهاد های خدماتی نظیر شهرداری ها در قبال حفظ حقوق شهروندی از جمله وظایف محوله واحد زیباسازی شهرداری محسوب می شود. جلوه زیباشناختی و هویت بخشی در محیط شهری زمانی نمود پیدا می کند که واحد اجرایی نظیر زیباسازی در شهرداری از خلاقیت و همگون سازی فضاسازی شهری با فرهنگ و محیط شهری بهره مند گردد.

 

بر اساس این گزارش ، واحد اجرایی زیباسازی منطقه با هدف ارائه خدمات مطلوب شهروندی به شهروندان ، فعالیت ها و اقداماتی را در سطح منطقه اجرا نمودند ، که در این گزارش به اهم آنها پرداخته می گردد.

 

واحد زیباسازی در راستای بهبود سطح بصری در سطح منطقه ، اقدام به اجرای رنگ آمیزی باکس های برق و تلفن ، پاکسازی تراکت و بنرهای غیر مجاز ، تعمیر و نصب تابلوهای شناسایی و رنگ آمیزی جداول نمودند.

 

از دیگر فعالیت هایی تدوین شده برای واحد زیباسازی شهرداری که به منظور مقارن سازی مناسبت های ملی و مذهبی در سطح شهر می باشد ، نصب ریسه ، بنر ، استوری بورد و المان های مناسبتی در سطح منطقه است ، که توسط این واحد طی چند روز گذشته اجرا گردید.

گالری تصاویر

برچسب ها شهرداری منطقه 2

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید