مسئول واحد سد معبر منطقه :

با هدف صیانت از حقوق شهروندی ، تأمین امنیت و آسایش شهروندان و رفع معضلات شهری

کد خبر : 3146021 دی 1400اخبار 0
قدرت اله جعفری مسئول واحد رفع سد معبر منطقه دو طی گفتگویی به تشریح اقدامات این واحد اجرایی طی سه ماه گذشته در سطح منطقه پرداخت.
با هدف صیانت از حقوق شهروندی ، تأمین امنیت و آسایش شهروندان و رفع معضلات شهری

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو ساری ؛ قدرت اله جعفری مسئول واحد رفع سد معبر منطقه دو طی گفتگویی به تشریح اقدامات این واحد اجرایی طی سه ماه گذشته در سطح منطقه پرداخت.

 

جعفری اظهار داشت : سد معبر به معنای مانع یا موانعی که بر سر راه عبور و مرور مردم باشد یا به هر عملی که موجب انسداد معابر عمومی گردد نظیر اشغال معابر از سوی دستفروشان، نصب دکه های غیر مجاز ، تخلیه نخاله های ساختمانی ، حضور وسایل نقلیه برای فروش کالا در معابر و اشغال معابر از سوی صاحبان مغازه ها اطلاق می شود.

 

وی در خصوص قوانین مرتبط با سد معبر در شهرداری که نهادی خدمات رسان محسوب می گردد ، تصریح کرد: تبصره 1 بند 2 ماده 55 قانون شهرداری ها صراحتاً بیان می کند که سد معابر عمومی و اشغال پیاده رو ها و استفاده غیر مجاز از آنها ، میدان ها ، پارک ها و باغ های عمومی برای کسب یا سکنی و یا هر عنوان دیگری ممنوع است و شهرداری مکلف است از آن جلوگیری نماید و در رفع موانع موجود و آزاد نمودن معابر و اماکن مذکور به وسیله مأمورین اقدام کند. لذا ، شهرداری منطقه دو با همت و ممارست پرسنل واحد سد معبر خود و با هدف صیانت از حقوق شهروندی، تأمین امنیت و آسایش شهروندان ، رفع معضلات شهری و بالطبع آن رضایتمندی شهروندان ، اقدامات لازم در خصوص مشکلات سد معبر در سطح منطقه را بررسی و در اسرع وقت اقدام به اجرای قانون می نماید.

 

این مقام مسئول در ادامه افزود: واحد سد معبر منطقه دو در طی سه ماه فصل پاییز و در راستای مقابله با متخلفین حقوق شهروندی اقدام به 220 مورد جمع آوری تابلوهای تبلیغاتی، 389 مورد جمع آوری دستفروشان و خودروهای بارفروش ، 172 مورد اخطاریه های صنفی ، 322 مورد بازدید از پارک های سطح منطقه ، 400 مورد جمع آوری مواد غذایی و میوه و تره بار نموده است.

 

جعفری در پایان خاطر نشان کرد: واحد سد معبر منطقه با هدف دستیابی به شهری آراسته و قانون مدار کلیه عوامل و اقدامات موثر و کارآمد را به کار خواهد گرفت تا در آینده نزدیک شاهد شهری زیبا و عاری از معضلات شهری باشیم.

گالری تصاویر

برچسب ها شهرداری منطقه 2

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید