شهردار بافت کهن؛

استفاده از ظرفیت بازارچه های هسته مرکزی شهر، حرکت مهمی در اقتصاد گردشگری مرکز استان است

کد خبر : 3106715 آذر 1400اخبار 0
در راستای بررسی مشکلات غرفه داران و کسبه های بازار روز، نورانی شهردار بافت کهن از این بازار و بازارچه های تازه تأسیس حافظی و بهارنارنج بازدید کرد.
استفاده از ظرفیت بازارچه های هسته مرکزی شهر، حرکت مهمی در اقتصاد گردشگری مرکز استان است

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه بافت کهن و تاریخی ساری، در راستای بررسی مشکلات غرفه داران و کسبه های بازار روز، نورانی شهردار بافت کهن از این بازار و بازارچه های تازه تأسیس حافظی و بهارنارنج بازدید کرد.

نورانی در این بازدید با اشاره به اینکه اکثر بازارهای روز به دلیل واقع شدن در هسته مرکزی شهر همواره با تردد زیاد و کثرت جمعیت مواجه است، افزود: از مزیت های این بازارها، واقع شدن در مرکز شهر و سهولت دسترسی شهروندان به آن می باشد که نقش مهمی در امر خرید و تأمین نیازهای روزانه خانواده ها را دارد.

شهردار بافت کهن با بیان اینکه سال آینده میزبانی گردشگری کشورهای عضو اکو را بر عهده داریم خاطرنشان کرد: با استفاده از ظرفیت بازارچه های حافظی و بهارنارنج در مرکز شهر و در دل بازار روز و تبدیل آن به بازارچه های صنایع دستی و هنرهای بومی محلی، میتوان فرصت مناسبی را در اختیار هنرمندان قرار داد تا علاوه بر عرضه تولیدات خود، زمینه رشد اقتصادی آنها و همچنین جذب گردشگر را فراهم کرد و سرآغاز یک حرکت بسیار مهم در اقتصاد گردشگری مازندران باشد.

نورانی در ادامه از محله قدیمی نعلبندان بازدید کرد و تصریح کرد: بدلیل قدمت این ساختمان ها و معماری های خاص آن، مرمت و بازسازی آن تصمیمات خاصی را می طلبد.

گالری تصاویر

برچسب ها شهرداری بافت کهن منطقه بافت کهن بافت کهن ساری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقشه جامع شهر ساری
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید