صبح امروز صورت گرفت؛

مراسم گرامیداشت هفته افراد دارای معلولیت

کد خبر : 3104813 آذر 1400اخبار سازمان 0
مراسم گرامیداشت هفته افراد دارای معلولیت با شعار" پیش به سوی دنیای فراگیر ، دسترس پذیر و پایدار بعد از بیماری کرونا با راهبری و مشارکت افراد دارای معلولیت"برگزار شد.
مراسم گرامیداشت هفته افراد دارای معلولیت

 

 

مراسم گرامیداشت هفته افراد دارای معلولیت  با حضور دکتر علی بابایی کارنامی نماینده مردم شریف شهرستان های ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی ، دکتر فرزاد گوهردهی مدیرکل بهزیستی مازندران ، علی رجبی مدیرکل دفتر اجتماعی و فرهنگی استانداری،عباسعلی رضایی فرماندار ساری،  مهندس جواد طالبی شهردار ساری ، سید ذوالفقار شریفی عضو شورای اسلامی شهر،سیامک حبیبی رییس سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری ساری، محمد جعفری رئیس اداره آموزش و پرورش استثنایی مازندران ، مدیران کل شورای هماهنگی رفاه استان و دیگر مسولان استانی و شهرستانی در بوستان ولایت ساری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی ؛ دکتر فرزاد گوهردهی ، مدیرکل بهزیستی مازندران ضمن تشکر و قدردانی از زحمات همه افرادی که در برگزاری این مراسم کمک کردند ، گفت : دسترس پذیری اماکن و فضاهای شهری برای افراد کم توان ، ناتوان و توانخواه جهت حضور در عرصه های اجتماعی ، فرهنگی و اقتصادی از مطالبات اصلی سازمان بهزیستی است تا افراد دارای معلولیت بتوانند به صورت مستقل به خدمات دسترسی پیدا کنند.

در این مراسم گروه های هنری هم چون " سرود توسط ناشنوایان، حافظ خوانی کودک روشندل،  گروه موسیقی  معلولین و موسیقی محلی "دوسرکوتن"، به اجرای برنامه پرداختند.

در این گرامیداشت از معلولان  موفق در زمینه علمی و هنری و ورزشی با اهدای لوح یادبود و جایزه به آنان از جمله مهمترین برنامه‌های این مراسم بود.

در حاشیه این مراسم افراد دارای معلولیت با نماینده مجلس،نماینده شورای اسلامی،و سازمان بهزیستی دیدار و گفتگو کردند.

گالری تصاویر

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید