تکمیل مراحل پایانی احداث سکوی زباله ساری

آغاز عملیات اجرایی احداث تصفیه خانه

کد خبر : 3101511 آذر 1400اخبار 0
پروژه احداث سکوی انتقال زباله ساری که با دستور جواد طالبی شهردار مرکز مازندران از خرداد ماه سال جاری در زمینی به مساحت حدود 4000 متر مربع و هدف دستیابی بهینه سازی پروسه مدیریت پسماند و زباله، توسط متخصصان سازمان عمران آغاز و به اجرا درآمده بود، با پیگیری اجرایی احداث تصفیه خانه به مراحل پایانی خود نزدیک می شود...
آغاز عملیات اجرایی احداث تصفیه خانه

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی روابط عمومی سازمان عمران و بازآفرین فضاهای شهری شهرداری مرکز مازندران، پروژه احداث سکوی انتقال زباله ساری که با دستور جواد طالبی شهردار مرکز مازندران از خرداد ماه سال جاری در زمینی به مساحت حدود 4000 متر مربع و هدف دستیابی بهینه سازی پروسه مدیریت پسماند و زباله، توسط متخصصان سازمان عمران آغاز و به اجرا درآمده بود، با پیگیری اجرایی احداث تصفیه خانه به مراحل پایانی خود نزدیک می شود.

 

 

عملیات تصفیه خانه سکوی انتقال زباله ساری که از روزهای گذشته در دستور کار سازمان عمران قرار گرفته، قادر است حدود 520 متر مکعب شیرآبه را جهت ساماندهی های بعدی در خود جای دهد.

 

این بخش از مراحل تکمیلی پروژه فوق هم اکنون با خاکبرداری محوطه تصفیه خانه، پی کنی با شیب 2 به 1 در راستای جلوگیری از هرگونه رانش و بتن ریزی دیواره داخلی و خارجی از جمله اقدامات در دست اجرای سازمان عمران در این پروژه محسوب می شود.

 

 

 

جزئیات کاملتر از روند پیشرفت این پروژه متعاقباً از طریق رسانه های وابسته به شهرداری مرکز مازندران اطلاع رسانی خواهد شد.

 

اخبار جدید از پروژه های این سازمان به صورت آنلاین از طریق این رسانه، کانال تلگرامی و صفحه اینستاگرام به آدرس sazmanomran_sari@ اطلاع رسانی خواهد شد.

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید