درجلسه ساماندهی مبادی های ورودی شهر ساری مطرح شد:

همه دستگاه‌ها در بسترسازی رویداد ۲۰۲۲ پای کار باشند

کد خبر : 3100810 آذر 1400اخبار 0
فرماندار و شهردار ساری در جلسه ساماندهی مبادی ورودی شهر ساری در راستای رویداد بین‌المللی 2022، بر ضرورت زیباسازی و ساماندهی مبادی وردی های شهر ساری تأکید کردند
همه دستگاه‌ها در بسترسازی رویداد ۲۰۲۲ پای کار باشند

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری ساری، جلسه ساماندهی مبادی ورودی های شهر ساری با رویکرد میزبانی از کشورهای عضو اکو امروز سه‌شنبه با حضور مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی، رئیس شورای اسلامی شهر ساری، شهردار مرکز استان و مدیران استانی و شهرستانی به ریاست فرماندار شهرستان ساری در سالن اجتماعات این فرمانداری برگزار شد.

 

عباسعلی رضایی فرماندار ساری در این جلسه به اهمیت رویداد گردشگری کشورهای عضو اکو اشاره و بر ضرورت تسریع در اجرای برنامه‌های مرتبط با این رویداد به‌منظور میزبانی بهتر و جلب‌توجه ملی به ساری 2022 تأکید کرد.

 

فرماندار ساری با برشمردن برخی ظرفیت‌های گردشگری مازندران و فرصت‌هایی که رویداد ساری 2022 برای مازندران و کشور می‌تواند ایجاد کند، گفت: هرچند در میزبانی این رویداد بین‌المللی نگاه‌ها به سمت شهرداری ساری است اما دیگر دستگاه‌های مربوط به این رویداد مهم، با جدیت پای‌کار باشند.

 

رضایی با تأکید بر جدی گرفتن این رویداد بین‌المللی، آن را فرصتی برای کل کشور دانست، افزود: شهر ساری باید به زیباترین شکل ممکن منظره آرایی شود.

 

پرویز شعبانی رئیس شورای اسلامی شهر ساری در ادامه بابیان اینکه رویداد 2022 فرصت مهم برای معرفی ظرفیت‌های فرهنگی، گردشگری و تاریخی شهر ساری در سطح بین‌المللی است، گفت: شورای اسلامی و شهرداری ساری تلاش می‌کنند تا دررسیدن به اهداف موردنظر ضعف‌ها را مرتفع و نقاط قوت را تقویت کنند.

 

وی افزود: برای اینکه بتوانیم میزبانی شایسته‌ای از این رویداد داشته باشیم از تمام ظرفیت‌ها برای آماده شدن این رویداد مهم بهره‌گیری خواهیم کرد.

 

جواد طالبی شهردار ساری در این جلسه گفت: ساری ازجمله شهرهایی است که نقاط گردشگری زیادی را در خود جا داده و با توجه به میزبانی این شهر از رویداد مهم گردشگری کشورهای اکو، شهرداری ساری تلاش می‌کند تا با ساماندهی مبادی ورودی، مرکز استان را برای این میزبانی آماده کند.

 

وی افزود: زیباسازی ورودی شهر همان اندازه اهمیت دارد که خیابان‌ها و معابر شهر موردتوجه است بنابراین نیازمندی‌های محورهای ورودی از سمت شمال، جنوب، شرق و غرب موردبررسی قرار گرفت و هم‌اینک روشنایی ضلع جنوبی محدوده شهر انجام و محدوده خارج از آن به راهداری واگذار شد. مابقی ورودی‌ها در دست اقدام است.

 

شهردار ساری ضمن قدردانی از حمایت‌های اعضای شورای اسلامی شهر ساری گفت: تلاش می‌کنیم تا شهر تاریخی ساری را با تمام ظرفیت‌های موجود به کشورهای اکو و حتی فراتر از آن معرفی کنیم.

 

 سیف‌الله فرزانه مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری مازندران در این جلسه بابیان اینکه ساری 2022 یک فرصت برای ما محسوب می‌شود، گفت: این رویداد می‌تواند مبدأ توسعه و تحول در مازندران باشد، اما لازم است که همه مسئولان نگاهی ویژه به آن داشته باشند.

 

وی افزود: در رویداد 2022 قطعاً نگاهمان فقط به مرکز استان نیست بلکه باید از ظرفیت‌های شهرستان ساری را شناسایی و آن را به گردشگران معرفی کنیم.

گالری تصاویر

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقشه جامع شهر ساری
مجله شهروندی
چندرسانه ای
تجارب شهرهای موفق دنیا
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید