رئیس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری مرکز مازندران مطرح کرد:

ارائه 100 خدمت عمرانی در 6 ماه

کد خبر : 310028 آذر 1400اخبار 0
مرتضی بربسته گفت: با توجه به شرایط اقلیمی شهر ساری و میزان بارش نزولات جوی، هدایت آب‌های سطحی در معابر شهر از اهمیت بسیار بالایی در نزد مدیران شهری برخوردار است بر این اساس سازمان عمران در 6 ماه اخیر 16 عملیات احداث آبراهه بتنی و کانال را در نقاط مختلف اجرا کرده...
ارائه 100 خدمت عمرانی در 6 ماه

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی روابط عمومی سازمان عمران وبازآفرینی فضاهای شهری شهرداری مرکز مازندران به نقل از خبر منتشر شده در سایت خبری شهرداری ساری، مرتضی بربسته رییس این سازمان با اشاره به توسعه زیرساخت‌های ارتباطی شهر ساری، از اجرای 20 طرح عمرانی در این بخش خبر داد و گفت: عملیات زیرسازی و تسطیح و رگلاژ معابری چون کوچه‌های کوشا سنگ 5 در کوی شهبند، محمد رسول الله بلوار کشاورز، گلدشت 3 محله آهی دشت، دریای 5 در بلوار شهید بهشتی، جنب مسجد آذری بلوار کشاورز، کوچه خاور داران جاده جویبار، خیابان کوه دشت در محله آهی دشت،کوچه های آستانه 5 و بهار 2 امامزاده عباس به انجام رسیده و با برنامه‌ریزی شهرداری ساری و مساعدت شرایط جوی آماده اجرای عملیات آسفالت خواهد شد.

 

 

وی با اعلام اینکه در 6 ماه گذشته 23 عملیات روکش آسفالت به مساحت 34 هزار 650 مترمربع و 10 عملیات‌ترمیم آسفالت به مساحت هزار و 526 مترمربع در مناطق سه‌گانه اجراشده است، افزود: این فعالیت عمرانی و خدماتی در راستای روان‌سازی ترافیک و  سهولت تردد شهروندان صورت گرفته است.

 

 

رئیس سازمان عمران مدیریت بهینه ترافیک معابر را یکی از دغدغه‌های مهم در حوزه شهری عنوان کرد و گفت: سازمان عمران طی 6 ماه اخیر با انجام 12 طرح اصلاح هندسی در نقاط مختلف شهر، سهم شایانی در تحقّق این هدف داشته و برای انجام عملیات مذکور، بالغ‌بر 4 هزار متر طول جدول نصب و به بهره‌برداری عمومی شهروندان رسانده است.

 

وی اهمیت مناسب‌سازی تردد عابران پیاده اشاره کرد و افزود: این سازمان طی 6 ماه اخیر با استفاده از ظرفیت‌های واحدهای تولیدی خود، در بیش از 10 نقطه شهر حدود 4200 مترمربع پیاده‌روسازی را اجرا کرده که می‌توان از پیاده‌روسازی‌های میان‌گذر مهدوی، خیابان قارن، تقاطع شهدای محراب، چهارراه 15 خرداد، خیابان مهیار و بلوار کشاورز اشاره کرد.

 

مرتضی بربسته گفت: با توجه به شرایط اقلیمی شهر ساری و میزان بارش نزولات جوی، هدایت آب‌های سطحی در معابر شهر از اهمیت بسیار بالایی در نزد مدیران شهری برخوردار است بر این اساس سازمان عمران در 6 ماه اخیر 16 عملیات احداث آبراهه بتنی و کانال را در نقاط مختلف اجرا کرده که خیابان‌های جنب دانشگاه روزبهان، ورودی بیمارستان شهید زارع، کوچه شیخی، بینجلو خیابان ورزش، بلوار پاسداران و کوچه‌های فردوس 23 پل گردن، مهدیه کشاورز 62، مهدوی پایین دزا و... تحت این عملیات عمرانی قرارگرفته است.

 

وی خاطرنشان کرد: عملیات احداث پارک محله‌ای شهرک زعفرانیه، پیگیری مراحل زیرساختی احداث پارک اکو (صفرآباد)، احداث سکوی انتقال زباله، احداث پارک ترافیکی بوستان ملل ساماندهی اراضی شهری از دیگر اقدامات این مجموعه طی 6 ماه اخیر بوده است.

 

رئیس سازمان عمران و بازآفرینی شهرداری ساری تأکید کرد: سازمان عمران در کنار اجرای پروژه‌های عمرانی به مقوله‌ی توسعه روند تولید مصنوعات بتنی و مصالح حوزه راه‌سازی اهتمام ویژه دارد، به همین منظور مهندسی فعالیت سازمان عمران در بازار آزاد فروش فرآورده‌های تولیدی‌ این سازمان، یک سیاست توسعه‌ای محسوب می‌شود.

 

اخبار جدید از پروژه های این سازمان به صورت آنلاین از طریق این رسانه، کانال تلگرامی و صفحه اینستاگرام به آدرس sazmanomran_sari@ اطلاع رسانی خواهد شد.

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید