برگزاری جلسه هم اندیشی شورای اداری شهرداری منطقه دو

کد خبر : 309836 آذر 1400اخبار 0
به میزبانی سروری شهردار منطقه ، جلسه شورای اداری با هدف ارتقا سطح راندمان کاری شهرداری منطقه دو ، با حضور تنی چند از مسئولین واحد ها برگزار شد.
برگزاری جلسه هم اندیشی  شورای اداری شهرداری منطقه دو

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو ساری ؛ ظهر امروز جلسه شورای اداری شهرداری منطقه دو به میزبانی سروری شهردار منطقه ، دکتر علیزاده مشاور شهردار و تنی چند از مسئولین واحد های اداری و اجرایی در دفتر شهردار برگزار شد.

 

در ابتدا ، مسئولین واحد ها ، به ارائه گزارش عملکرد یک ماه واحد های خود پرداختند و سپس به  برخی از مشکلات موجود در واحد های خویش اشاره و در خصوص برون رفت و ارتقا سطح راندمان کاری واحد ها ، به ارائه پشنهادات و نقطه نظرات خود پرداختند.

 

سپس سروری شهردار منطقه ، ضمن اشاره بر تأکید جواد طالبی شهردار ساری مبنی بر تعهد ، تعصب و تخصص در میان مسئولین و پرسنل مجموعه شهرداری افزود : شهرداری منطقه دو نیز از این امر مستثنی نبوده و با همکاری و جدیت مسئولین واحد ها در نحوه عملکرد و با هدف دستیابی به اهداف مد نظر شهرداری منطقه که رضایتمندی شهروندان از ارکان آن می باشد، می بایست از تمامی ظرفیت های درون سازمانی بهره برد.

 

در انتها شهرداری منطقه ، در خصوص مباحث تکریم ارباب رجوع ، نظم و انضباط اداری ، و به ویژه ارائه راهکار های ساختاری در جهت افزایش سطح عملکرد واحد های منطقه به بیان نظرات خود پرداختند.

گالری تصاویر

برچسب ها شهرداری منطقه 2

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقشه جامع شهر ساری
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید