عضو شورای اسلامی شهر ساری:

تولیدات با کیفیت سازمان عمران،کلاس کاری این سازمان تابعه را ارتقاء می بخشد

کد خبر : 309644 آذر 1400اخبار 0
عضو شورای اسلامی شهر ساری با اشاره به اهمیت هدفمندی تأمین مصالح زیرساختی در روند تولیدات سازمان عمران، تلاش های مدیریت و کارکنان را جهت ارتقاء سطح کیفی این بخش مورد توجه قرار داد و گفت: بهینه سازی استفاده از ظرفیت های کارخانه سنگ شکن می تواند منبع جدید درآمدی را برای این مجموعه به همراه داشته باشد.
تولیدات با کیفیت سازمان عمران،کلاس کاری این سازمان تابعه را ارتقاء می بخشد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی روابط عمومی سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری مرکز مازندران، در ادامه سلسله جلسات بررسی راهکارهای توسعه فعالیت های این سازمان در بخش فروش، بهبود و تسریع در روند این مهم با حضور سید افشین راسخ عضو شورای اسلامی شهر ساری، علیرضا سعیدی سرپرست معاونت حمل و نقل و امور زیربنایی شهرداری، مرتضی بربسته رئیس سازمان عمران و تنی چند از مسئولان سازمان فوق برگزار شد.

 

 

 

در این جلسه عضو شورای اسلامی شهر ساری با اشاره به اهمیت هدفمندی تأمین مصالح زیرساختی در روند تولیدات سازمان عمران، تلاش های مدیریت و کارکنان را جهت ارتقاء سطح کیفی این بخش مورد توجه قرار داد و گفت: بهینه سازی استفاده از ظرفیت های کارخانه سنگ شکن می تواند منبع جدید درآمدی را برای این مجموعه به همراه داشته باشد.

 

 

 

 

سید افشین راسخ اظهار داشت: تولیدات با کیفیت سازمان عمران، کلاس کاری این سازمان تابعه را ارتقاء می بخشد که برای رسیدن به این مهم، می بایست وحدت رویه و همت لازم را برای ساختارسازی روند تولیدات به کار گیریم.

 

 

وی با بیان اینکه تولیدات بر محور توسعه مبلمان شهری و زیباسازی تولیدات، می تواند درآمدی سودآور برای شهرداری و سازمان عمران حاصل آورد، تصریح کرد: امکان سنجی تعاملات قانونی جهت فروش مصنوعات بتنی سازمان عمران به شهرداری های استان در مرحله اول می تواند مورد بررسی قرار گیرد و در صورت رسیدن به دستاوردهای لازم در سطح گسترده تر این عرضه در بازار کشوری نیز انجام شود.

 

 

ایده های خلاقانه برای ایجاد جذابیت فروش مصنوعات بتنی سازمان عمران

 

 

سرپرست معاونت حمل و نقل و امورزیربنایی شهرداری ساری نیز تلاش های مدیریت و کارکنان سازمان عمران را در توسعه فعالیت های فروش، مشهود دانست و گفت: ایده های خلاقانه برای ایجاد جذابیت فروش مصنوعات بتنی سازمان عمران می تواند یک راهکار موثر به شمار آید.

 

علیرضا سعیدی یادآور شد: امروز خاستگاههای عمومی شهروندان و ذی نفعان استفاده از خدمات شهرداری ساری گسترش پیدا کرده که برای رسیدن به درجه استاندارد خدمات رسانی، می بایست خدماتی بروز و مبتنی بر نیازهای عمومی به مردم ارائه نمائیم.

 

روش های نوین تولیدات را مورد ارزیابی قرار می دهیم

 

 

رئیس سازمان عمران در این جلسه، با بیان اینکه فرآیند کیفی سازی مصنوعات بتنی سازمان عمران با جدیتی دوچندان پیگیری می شود، گفت: روش های نوین تولیدات را مورد ارزیابی قرار می دهیم تا مصنوعاتی منحصر در بازار آزاد فروش معرفی کنیم.

 

مرتضی بربسته به زمانبندی اجرایی توسعه فعالیت های سازمان متبوعش در عرصه فروش آزاد اشاره و خاطر نشان کرد: به دنبال استفاده از الگوهای مناسب و برندسازی مصنوعات بتنی سازمان عمران هستیم و در این مسیر، از همه ظرفیت های علمی و تجربی بهره گیری خواهیم کرد.

 

 

 

وی تأکید کرد: نیروهای انسانی در سازمان عمران انگیزه بسیاری برای فراگیری علوم فنی در بازار آزاد فروش دارند و سعی بر آن داریم که از اصلح ترین نیروها در امر تولیدات و فروش استفاده نمائیم تا در روند بهره وری تولید و درآمدزایی، به سودآوری مناسب تری برای شهرداری و این مجموعه برسیم.

 

گفتنی است در این جلسه مسئولان حاضر به بیان نکته نظرات خود پیرامون تسریع روند تولیدات و حضوری پرصلابت در بازار آزاد پرداختند.

 

 

 

 

اخبار جدید از پروژه های این سازمان به صورت آنلاین از طریق این رسانه، کانال تلگرامی و صفحه اینستاگرام به آدرس sazmanomran_sari@ اطلاع رسانی خواهد شد.

 

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید