با رویکرد ساماندهی و بازپیرایی مبادی شهری

کد خبر : 309241 آذر 1400اخبار 0
بنا بر تأکید جواد طالبی شهـردار ساری ، عملیات های تعویض جدول رفیوژ در بلوار امام روح اله(ره) ، تعریض و نصب جدول در کمربندی جنوبی توسط حوزه فنی و عمرانی منطقه در حال اجرا می باشد.
با رویکرد ساماندهی و بازپیرایی مبادی شهری

هدف از مدیریت شهری بهبود زندگی شهروندان به گونه ای پایدار است و توسعه سطح مدیریت شهری منوط بر اجرای پروژه ها و عملیات های ساختاری و زیربنایی از سوی شهرداری به عنوان نهادی خدمات رسان و در چارچوب دستیابی به شهری توسعه یافته و مورد قبول شهروندان می باشد.

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو ساری ؛ بنا بر تأکید جواد طالبی شهردار مرکز استان، مبنی بر بازپیرایی و ساماندهی مبادی شهر و با هدف حفظ جلوه بصری و محیطی ، حوزه فنی و عمرانی منطقه دو از تاریخ 26 آبان ماه ، پروژه تعویض جدول رفیوژ به طول 2500 متر از ابتدای بلوار امام روح اله تا انتهای بلوار (ابتدای سه راه جویبار) را در دستور کار خود دارد.

 

از دیگر پروژه های در دست اقدام حوزه فنی و عمرانی منطقه می توان به عملیات تعریض و احداث جدول به منظور اصلاح گردش به راست در کمربندی جنوبی به سمت بلوار پاسداران اشاره کرد ، که عملیات مذکور به منظور دستیابی به ارتقا سطح بصری محیط شهری اجرا می گردد.

گالری تصاویر

برچسب ها شهرداری منطقه 2

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید