اقدامات و عملکرد ناحیه شهرداری منطقه دو طی چند روز گذشته

کد خبر : 309181 آذر 1400اخبار 0
ارائه و توزیع متوازن خدمات شهری و اجرای به موقع و صحیح خدمات رفاهی و عمرانی به شهروندان رضایتمندی آنان را به دنبال خواهد داشت.
اقدامات و عملکرد ناحیه شهرداری منطقه دو طی چند روز گذشته

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو ساری ؛ ارائه و توزیع متوازن خدمات شهری و اجرای به موقع و صحیح خدمات رفاهی و عمرانی به شهروندان رضایتمندی آنان را به دنبال خواهد داشت. بر همین اساس ، شهرداری ناحیه طی چند روز گذشته اقدامات عمرانی و رفاهی را به منظور دستیابی به توسعه و آبادانی شهری در سطح ناحیه عملیاتی نمودند.

 

از جمله این اقدامات می توان به اجرای عملیات روکش آسفالت در کوچه های پردیس 2 و گل آرا واقع در بلوار پردیس به متراژ 60 تن اشاره کرد که عملیات مذکور با هدف بهسازی معابر شهری صورت پذیرفت . همچنین در مجموع 181 تن مصالح بیس در اجرای عملیات اساس و زیر اساس در کوچه اصحاب 23 واقع در کوی اصحاب و کوچه امام رضا یکم واقع در شرف آباد صرف شد.

 

گفتنی است : پروژه اصلاح هندسی در ابتدای کوی اصحاب طی چند روز گذشته به اتمام رسیده است و عملیات های جدول گذاری و رنگ آمیزی جدول به طول 60 متر ، خاک ریزی و محوطه سازی ، کاشت درختچه و گل و همچنین نصب المان در ابتدای ورودی کوی اصحاب با همت شهرداری ناحیه و با هدف سهولت تردد شهری و ایمنی شهروندان صورت پذیرفت.

 

تعمیر و نصب موتور پمپ در کوچه های نرگس 6 و 8 واقع درکوی بخشی ، و اجرای حفر چاه جاذب در کوچه محراب 8 واقع در کوی شهید عباس زاده ، با رویکرد هدایت آب های سطحی و رفاه حال شهروندان از دیگر اقدامات شهرداری ناحیه طی چند روز گذشته می باشد.

گالری تصاویر

برچسب ها شهرداری منطقه 2

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقشه جامع شهر ساری
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید