واحد زیباسازی شهرداری همسو با تلطیف محیط زندگی شهری

کد خبر : 3089629 آبان 1400اخبار 0
نقش شهرداری ها در زیباسازی بصری با تأکید بر ارتقا سطح مولفه های آسایش بصری تأثیر متقابل و دوسویه ای را بر منظر شهری دارد.
واحد زیباسازی شهرداری همسو با تلطیف محیط زندگی شهری

نقش شهرداری ها در زیباسازی بصری با تأکید بر ارتقا سطح مولفه های آسایش بصری تأثیر متقابل و دوسویه ای را بر منظر شهری گذاشته و کاهش این مولفه ها منجر به آشفتگی ، نا همگونی و اغتشاشات بصری محیط می شود . به عبارتی دیگر ، زیباسازی محیط پیرامون شهری در دیدگاه شهروندان از اهمیت بالایی برخوردار است ، زیرا تلطیف محیط زندگی در روحیه و نشاط اجتماعی شهروندان تأثیر بسزایی خواهد داشت . از این رو ، واحد زیباسازی شهرداری رسالت گسترده ای در تحقق این امر بر عهده دارد.

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو ساری ؛ واحد اجرایی زیباسازی منطقه در راستای اجرای وظایف محوله خود ، اقداماتی را با هدف بهبود و ارتقا سطح محیط شهری در سطح منطقه اجرا نمودند.

 

از جمله این فعالیت ها می توان به نصب و رنگ آمیزی پایه های تابلو شناسایی در سطح منطقه ، رنگ آمیزی استوپر در خیابان های ملت و شیخ طبرسی ، رنگ آمیزی دیوار در خیابان ملت و جدول در ابتدای کوی اصحاب اشاره کرد . نصب و رنگ آمیزی المان در ابتدای کوی اصحاب و ریسه کشی در سطح منطقه از دیگر اقدامات واحد زیباسازی منطقه می باشد.

 

واحد زیباسازی شهرداری وظایفی را نیز در قبال آسایش ، امنیت و رفاه حال شهروندان بر عهده دارد ، لذا با هدف دستیابی به اهداف فوق ، این واحد پاکسازی و جمع آوری بنر و داربست های غیر مجاز در سطح منطقه و همچنین اخطار به جهت جمع آوری تابلو های غیر مجاز را نیز اجرایی نمودند.  

برچسب ها شهرداری منطقه 2

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید