پاکسازی جنوب شهر سار ی صورت پذیرفت:

کد خبر : 3089429 آبان 1400اخبار 0
پاکسازی و جمع آوری نخاله‌های ساختمانی مسیر ورودی شهر ساری در منطقه۳ در حال انجام است.
پاکسازی جنوب شهر سار ی صورت پذیرفت:

 

به گزارش روابط عمومی ؛ عباس رئیسی مدیر شهرداری منطقه ۳ گفت: کار تسطیح، پاکسازی و جمع آوری نخاله‌های ساختمانی با هدف ساماندهی و پاکیزه سازی ورودی شهر در حال اجرا است .

 

 

مدیر منطقه۳ اضافه کرد: نخاله ها و زباله هایی که در ورودی شهر از طرف منطقه سه جمع شده است، سیمای خوبی در منطقه ایجاد نمیکند و علاوه بر آن سرایت بیماری ها را تشدید میکند و تهدید کننده محیط زیست منطقه میباشد

 

رئیسی در ادامه گفت: به همین منظور و طبق دستور و تاکید شهردار مرکز استان ، یکی از برنامه های مهم این منطقه، پاکسازی ورودی‌ و خروجی میباشد.

 

 

وی همچنین گفت : هدف از اجرای طرح پاکسازی مسیر و معابر سطح شهر از ضایعات خاک و نخاله، بهسازی مسیر‌ها و ایجاد منظری زیبا و مناسب برای شهروندان و مسافرانی است که در شهر تردد می‌کنند.

در پایان عباس رئیسی از شهروندان درخواست همکاری متقابل با شهرداری را داشته و گفت: همچنان که وظایفی بر عهده شهرداری ها اعم از نظافت و پاکسازی‌ محیط شهری میباشد از شهروندان محترم درخواست میکنم وظایف شهروندی خود را در راستای حفظ و نگهداری محیط زندگی خود برای داشتنی شهری زیبا و  در خور شان همه شهروندان مورد توجه قرار دهند

گالری تصاویر

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید