در دیدار شهردار ساری با نماینده ولی فقیه در مازندران مطرح شد:

گام درست شهرداری ساری در کاهش هزینه های اضافی

کد خبر : 3086725 آبان 1400اخبار 0
آیت الله لائینی برلزوم تعریف پیوست عدالت، جوان‌گرایی، فرهنگی در امورات شهرداری ساری تاکید
گام درست شهرداری ساری در کاهش هزینه های اضافی

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری ساری، جواد طالبی صبح امروز سه‌شنبه با آیت‌الله محمدباقر محمدی لائینی نماینده ولی‌فقیه در مازندران دیدار و گفتگو کرد.

 

آیت‌الله لائینی در این دیدار ضمن قدردانی از خدمات‌رسانی شهرداری ساری به شهروندان از صرفه‌جویی و کاهش هزینه در امور شهری توسط شهرداری قدردانی نمود و خاطرنشان کرد: تلاش جهادی و فعالیت میدانی برای شهرداری یک امری مهم است و بهره‌گیری درست از مسئولیت جزء الزاماتی است که باید به آن ویژه توجه شود.

 

وی بابیان اینکه خدمات‌رسانی به شهروندان از وظایف مهم شهرداری‌ها محسوب می‌شود عدالت محوری و توسعه متوازن خدمات نیز باید در سرفصل فعالیت‌های شهرداری قرار گیرد، افزود: برای تحقق به هدف موردنظر نیاز است تا شهرداری از ظرفیت‌های نیروی انسانی در شهرداری خوب به‌کارگیری کند.

 

نماینده ولی‌فقیه در مازندران گفت: شهرداری برای رسیدن به شهری توسعه‌یافته و خدمات ارزنده‌تر به شهروندان باید روزنه‌های فساد را شناسایی و از آن جلوگیری کند.

 

آیت‌الله لائینی بابیان اینکه مدیران باید برای رسیدن به موفقیت و خدمت‌رسانی به شهروندان دل‌بستگی خود را به مقام جایگاه کاهش دهند، ادامه داد: انتهای راه دل‌بستگی به جاه و مقام، بن‌بست است.

 

وی افزود: شهرداری با رویکرد مشارکتی و در سایه همگرایی و تعامل با شورای اسلامی  در پی راهکار حل چالش‌های شهری باشد تا بتواند با ارتقای مؤلفه‌های اساسی به تأمین آرامش و آسایش شهروندان بپردازد.

 

نماینده ولی‌فقیه در مازندران به پروژه نیروگاه زباله‌سوز که یکی از پروژه‌های زیست‌محیطی مرکز استان محسوب می‌شود اشاره کرد و تکمیل این نیروگاه را در حل مشکل پسماند مرکز استان مهم دانست.

 

آیت‌الله لائینی با تأکید بر پیوست عدالت، جوان‌گرایی، فرهنگی در امورات شهرداری ساری، تقویت رویکرد فرهنگی را موردتوجه قرارداد و خواستار همکاری با سازمان‌های مردم‌نهاد (ngo) با رویکرد فرهنگی و نهادینه کردن فرهنگ شهید سلیمانی در میان شهروندان و بدنه شهرداری شد.

 

نماینده ولی‌فقیه در مازندران گفت: فاصله گرفتن از حقیقت اهل‌بیت (ع) باعث تاریکی و سوءاستفاده و دنیاپرستی بیشتر می‌شود و نزدیکی به کانون اهل‌بیت (ع) نور حقیقت را افزون‌تر می‌کند، بنابراین توصیه می‌شود برای انجام کار از اهل‌بیت تأسی گرفته و راه آن‌ها را ادامه دهیم.

 

وی ادامه داد: برای اینکه به موفقیت بیشتر دست پیدا کنیم باید پیوند با این کانون را محکم‌تر کرده و ایمان و عقیده خودمان را بیشتر کنیم و در خدمات‌رسانی به مردم صادقانه گام برداریم.

 

حذف برون سپاری؛ کاهش هزینه‌ها

 

جواد طالبی شهردار ساری در ادامه این دیدار آسیب‌شناسی تمامی مناطق شهری و رعایت عدالت در توسعه شهری را از رویکردهای مهم مدیریت شهری عنوان کرد و افزود: بهره‌گیری از توانمندی نیروهای داخلی و حذف برون‌سپاری از دیگر اهداف این شهرداری برای انجام خدمات شایسته‌تر به شهروندان ساروی است.

 

وی خدمات به شهروندان و توسعه مرکز استان را از وظایفی عنوان کرد که شهرداری ساری به‌طور جد پیگیران است و تلاش می‌کند تا با خدمات‌رسانی بهینه به شهروندان به وظیفه خود جامه عمل بپوشاند.

 

شهردار ساری گفت: برای اینکه بتوانیم در انجام وظایف خود خوب عمل کنیم هزینه‌های اضافی در این نهاد خدمات رسان را کاهش دادیم.

 

طالبی افزود: برای رشد و شکوفایی شهر تمام تلاش خود را به کارخواهیم گرفت تا کیفیت زندگی شهروندان ارتقاء پیدا کند.

 

گالری تصاویر

برچسب ها شهرداری منطقه 2

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید