پیام تسلیت

کد خبر : 302316 بهمن 1396اخبار 0
پیام تسلیت مدیرعامل سازمان حمل ونقل وترافیک شهرداری ساری بمناسبت شهادت جانباز شهید سید مصطفی علمدار
پیام تسلیت

 

پیام تسلیت مدیرعامل سازمان حمل ونقل وترافیک شهرداری ساری بمناسبت شهادت جانباز شهید سید مصطفی علمدار

بسم الله الرحمن الرحیم


وَلا تَحسَبَنَّ الَّذینَ قُتِلوا فی سَبیلِ اللَّهِ أَمواتًا ۚ بَل أَحیاءٌ عِندَ رَبِّهِم یُرزَقونَ سوره مبارکه آل عمران آیه ۱۶۹
شهادت هنر مردان خدا است و چه نیکو که این هنر در راه دفاع از کیان اسلام به کار گرفته شود

شهدا دلاورانی هستند که حصار جهالت و گمراهی را دریدند و شعاع خورشید هدایت را به دورترین نقاط عالم رساندند (مقام معظم رهبری). بار دیگر شاهین شهادت بر شاخه های استوار سبز پوشی از قافله پاسداران مکتب سرخ عاشورا نشست.
جانبازان اسناد زندهای از فرهنگ غنی ایثار و جهاد میباشند که تداوم بخش روح سلحشوری و مقاومت در جامعه به ویژه درمیان نسلهای آینده ساز انقلاب اسلامی هستند که فیض وجودی آنان یکی پس از دیگری به عطر آسمانی شهادت، عالم را عطرآگین میکند و فضای جامعه را به خیر و صلاح رهنمون میسازد.
پل شهادت اصلی ترین وسیله رسیدن به معبود است که شهدا با عبور از این گذرگاه درخشان برای همیشه جاویدان باقی می مانند و عزت و سربلندی را برای ملت شریف ایران به جای گذاشته و ثبات و استمرار خط سرخ حسینی(ع) را با خون خود تضمین نمودند و راه شجاعت را به ما آموختند.

بار دیگر یکی از مردان الهی و هم تبار عاشورائیان به فیض عظیم شهادت نائل آمد و روح پاکش با ارواح شهیدان والامقام خصوصاً حضرت سیدالشهدا(ع) در ملکوت اعلی مأوی گزید و از روزی الهی بهرهمند شد.
اینجانب نیز به نوبه خود شهادت وعروج آسمانی پرنده سبکبال جانباز ۷۰درصد شیمیائی شهید سیدمصطفی علمدار را که سالهای طولانی آثار زیانبار شیمیایی را تحمل کرد و در راه حفظ ارزشهای والای انقلاب اسلامی کوشید، خدمت مقام معظم رهبری، مردم شهیدپرور شهرستان ساری و خانواده معظم ایشان تسلیت و تهنیت عرض نموده و امیدوارم خداوند متعال بر درجات معنوی ایشان افزوده و بر خوان گسترده اولیاء الله و شهیدان والامقام خصوصاً ائمه معصومین(ع) میهمان گرداند.


                                                          احمد گوران

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید