تداوم عملکرد و اقدامات واحد تاسیسات در سطح منطقه

کد خبر : 2955726 مهر 1400اخبار 0
به منظور حفظ و ارتقای سیمای شهری ، ایجاد ایمنی و آسایش حال شهروندان محقق گردید.
تداوم عملکرد و اقدامات واحد تاسیسات در سطح منطقه

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو ساری ؛ واحد تاسیسات شهرداری را می توان از اجرایی ترین و فعال ترین واحد های شهرداری برشمرد زیرا عملکرد و اقدامات آن در زندگی و رفاه حال شهروندان قابل ملاحظه می باشد.

 

بر اساس این گزارش ، واحد تاسیسات شهرداری منطقه دو ، با توجه به وظایف تدوین شده این واحد و به منظور ارتقای سطح خدمات به شهروندان و بهبود منظر شهری ، اقداماتی را در سطح منطقه طی چند روز گذشته اجرایی نمود ، که به گزیده ای از این فعالیت ها اشاره می شود.

 

 با توجه به فرارسیدن فصول بارندگی و احتمال آبگرفتگی معابر ، و به منظور هدایت آب های سطحی در زمان بارندگی های شدید، واحد تاسیسات منطقه طی چند روز گذشته ، نصب موتور پمپ در کوچه های شهریار 7 و 9 و جابجایی موتور پمپ در نرگس 4 واقع درکوی قرق را عملیاتی نمودند. همچنین ، این واحد همکاری با ستاد سیل منطقه را نیز در دستور کار خود دارد ، و در زمان وقوع بارندگی های شدید به صورت آماده باش در سطح منطقه مستقر گردیده و به بازدید موتور پمپ ها می پردازند.

 

حفظ جلوه بصری و در کنار آن ایجاد امنیت و ایمنی شهروندان از وظایف واحد تاسیسات می باشد . لذا این واحد در دستور کار خود ، رفع خاموشی زیرگذر فرح آباد ، برج نوری پل ولیعصر و میدان امام (ره) را اجرایی نموده است.

 

همچنین ، با هدف حفظ و ارتقای سیمای شهری ، شستشو آبنما میادین امام حسین (ع) و امام (ره) توسط واحد تاسیسات منطقه صورت یافت.

برچسب ها شهرداری منطقه 2

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید