صبح امروز صورت گرفت؛

نشست صمیمی شهردار منطقه بافت کهن و تاریخی ساری با پرسنل اداره خدمات شهری

کد خبر : 2955125 مهر 1400اخبار 0
کارگران خدوم منطقه بافت کهن و تاریخی ساری صبح امروز با حضور در محل این شهرداری، نشست صمیمانه ای را با شهردار منطقه برگزار کردند.
نشست صمیمی شهردار منطقه بافت کهن و تاریخی ساری با پرسنل اداره خدمات شهری

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه بافت کهن و تاریخی مرکز استان، صبح امروز نشست صمیمی نورانی شهردار منطقه بافت کهن و تاریخی و حاجی پور سرپرست اداره خدمات شهری با کارگران زحمتکش منطقه بافت کهن برگزار شد.

نورانی در این نشست و در جمع کارگران شهرداری منطقه بافت کهن گفت:شما کارکنان زحمتکش در صف اول جبهه خدمت رسانی هستید و این درحالیست که بخش زیادی از پرسنل شهرداری از جامعه کارگری هستند که همواره در طول سال و بصورت شبانه روزی خصوصا در ایام کرونا در حال خدمات رسانی به شهروندان فهیم هستند و ما قدردان تلاشهای شما کارگران خدوم هستیم.

وی تصریح کرد: نظافت، پاگیزگی و بهداشت عمومی محیط شهری مدیون زحمات طاقت فرسای شما عزیزان در خدمات شهری شهرداری هاست و این فعالیت ها که در عرصه های مختلف به ویژه عرصه فضای سبز شهری و نظافت معابر و زیبا سازی شهر انجام می شود برای شهروندان قابل لمس است.

وی تاکید کرد: تمام امکانات و توان مدیریتی را برای دفاع از حقوق این قشر زحمتکش به کار خواهیم بست.

حاجی پور نیز ضمن قدردانی از استقبال شهردار بافت کهن از پیشنهاد برگزاری این نشست افزود: در سایه زحمات و تلاش های شبانه روزی این عزیزان است که آبادانی و پاکیزگی مهمان شهرها می‌شود و این دیدارها باعث تقویت روحیه همکاران خواهد شد.

در ادامه این نشست، پرسنل حاضر به بیان دیدگاه ها، نظرات و پیشنهادات خود پرداختند و نورانی نیز ضمن استماع مشکلات آنها در حوزه مدیریت شهری، بر حل آنان تاکید و قول مساعدت داد.

 

در پایان، با صرف صبحانه از حاضرین پذیرایی شد .

 

گالری تصاویر

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید