با هدف حفظ نظم و زیبا سازی منظر شهری انجام می شود؛

ساماندهی تابلوهای شهری و جمع آوری تابلوهای غیرمجاز

کد خبر : 2950822 مهر 1400اخبار 0
واحد زیباسازی منطقه بافت کهن به منظور حذف زوائد بصری ناشی از نصب تابلوهای تبلیغاتی بدون مجوز و غیرمجاز، حذف این تابلوها در سطح منطقه را در دستور کار خود قرار داده است.
ساماندهی تابلوهای شهری و جمع آوری تابلوهای غیرمجاز

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه بافت کهن و تاریخی شهرداری ساری، واحد زیباسازی منطقه بافت کهن به منظور حذف زوائد بصری ناشی از نصب تابلوهای تبلیغاتی بدون مجوز و غیرمجاز، اقدام به حذف این تابلوها در سطح شهر  کرد.

 با توجه به این که یکی از اهداف عمده حوزه زیباسازی شهری ایجاد بهداشت روانی و تلطیف بصری برای شهروندان است، ارتقای سطح سیمای شهری در دستور کار این واحد قرار دارد.

به این منظور، کارشناسان زیباسازی شهری منطقه بافت کهن و تاریخی به ادارات، شرکت‌ها، اصناف و مغازه‌ها مراجعه و ضمن آگاه سازی آنها از شرایط نصب تابلوهای تبلیغاتی، در صورت مشاهده موارد غیر مجاز یا خطر آفرین برای شهروندان با دادن اخطار و مهلت زمانی مشخص مبنی بر اصلاح و رفع مزاحمت تابلوی تبلیغاتی خود اقدام نمایند و در صورت اتمام بازه زمانی، اداره اجراییات نسبت به جمع آوری آن دسته از صنوفی که تابلوهای تبلیغاتی شان تغییر نکرده باشد اقدام می‌کند.

واحد زیباسازی منطقه بافت کهن همچنین با حضور در خیابان نعلبندان، تعمیر و جوشکاری پل های نصب شده بر جوی های آب این خیابان را در پی  مشکلات گزارش شده از سوی شهروندان برطرف نموده است.

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید