از سوی شهردار منطقه بافت کهن انجام شد؛

تجلیل از محمدعلی اسماعیل پور سرمربی تیم مینی فوتبال شهرداری ساری

کد خبر : 2949821 مهر 1400اخبار 0
در پی کسب مقام قهرمانی تیم مینی فوتبال شهرداری ساری در اولین دوره از مسابقات مینی فوتبال کارکنان شهرداری های مراکز استانهای کشور، از محمدعلی اسماعیل پور سرمربی تیم تجلیل شد.
تجلیل از محمدعلی اسماعیل پور سرمربی تیم مینی فوتبال شهرداری ساری

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه بافت کهن و تاریخی ساری، در پی کسب مقام قهرمانی تیم مینی فوتبال شهرداری ساری دراولین دوره مسابقات مینی فوتبال کارکنان شهرداری های مراکز استانهای کشور، از محمدعلی اسماعیل پور سرمربی این تیم با حضور سید علی نورانی شهردار منطقه بافت کهن و با اهدا لوح تقدیر تجلیل شد .

اسماعیل پور که در کارنامه ورزشی خود، سرمربی گری تیم های شهروند ساری، بزرگسالان شهرداری ساری, میثاق ساری در لیگ دو کشور، بانک قوامین استان مازندران، نیروی انتظامی استان و سازمان آرامستان شهرداری ساری را دارد، در مسابقات مینی فوتبال شهرداری های کشور که با حضور ۲۰ تیم از مراکز استانها برگزار شد، بهمراه تیم موفق به کسب مقام قهرمانی این دوره از مسابقات شدند.

یادآور می شود؛ مرحله نخست مسابقات مینی فوتبال شهرداری های کشور تیرماه سال جاری به میزبانی شهرداری گرگان برگزار شد که تیم شهرداری ساری با کسب ۸ امتیاز توانست بعنوان سرگروه جواز حضور به مرحله نهایی را کسب کند.

در مرحله نهایی این دوره از مسابقات، که هشت تیم و به میزبانی اصفهان برگزار شد، تیم شهرداری ساری در مرحله پایانی به دیدار تیم شهرداری رشت رفت که با نتیجه ۵ بر ۳ به پیروزی دست یافت و توانست مقام قهرمانی اولین دوره از مسابقات مینی فوتبال کارکنان شهرداری های مراکز استانهای کشور را از آن خود کند.

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید