به همت سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری ساری:

توسعه شبکه جمع‌آوری آب‌های سطحی در سطح شهر ساری

کد خبر : 2945918 مهر 1400اخبار 0
سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهرداری ساری جهت رفاه حال شهروندان و پاسخ به مطالبات شهروندی توسعه کانال جمع‌آوری و هدایت آب‌های سطحی را در حال انجام دارد.
توسعه شبکه جمع‌آوری آب‌های سطحی در سطح شهر ساری

 

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری ساری، سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری مرکز مازندران جهت رفاه حال شهروندان و پاسخ به مطالبات شهروندی توسعه کانال جمع‌آوری و هدایت آب‌های سطحی را در حال انجام دارد.

 

اجرای عملیات هدایت آب‌های سطحی از دیگر اقدامات سازمان عمران است که می‌توان ‌به عملیات احداث کانال خیابان منتهی به بیمارستان زارع، کوچه جنب دانشگاه روزبهان، بلوار شهیدان فتح‌اللهی(دریا)، بلوار پاسداران، کوچه مهدشت 8 بلوار کشاورز و نصب آبراهه بتنی کوچه امام رضا در کمربندی جنوبی اشاره کرد.

 

عملیات زیرساختی جهت هدایت آب های سطحی در کوچه فردوس 23 منطقه پل گردن، کوی طالقانی اول بلوار امام رضا، کوچه شهید مهدوی در بلوار کشاورز و کوی شیخی بلوار پاسداران نیز به اتمام رسیده است.

 

این سازمان در جهت مناسب‌سازی تردد عابران پیاده و ساماندهی مبلمان شهری پیاده‌روسازی میان‌گذر شهید مهدوی به مساحت 2 هزار متر مربع و  پیاده رو سازی تقاطع قارن به فرهنگ را با استفاده از موزاییک های تولیدی سازمان و توانمندی های داخلی در حال اجرا دارد .

 

آسفالت خیابان وصال حدفاصل میدان اصناف تا انتهای این مسیر متصل به کمربندی غربی به مساحت حدود 7 هزار مترمربع به اتمام رسیده  و در فاز دوم از میدان مذکور به سمت چهارراه وصال آغازشده و به مساحت 5هزار مترمربع در حال انجام است.

 

از دیگر عملیات در حال اجرای این سازمان، دیوارچینی انتهای بوستان ملل در محدوده سد لاستیکی و حاشیه مسیر اصلی کمربندی جنوبی با استفاده از تولیدات بتنی این سازمان است. ضمن اینکه دیوارچینی سازمان عمران در کوچه دهقان بالادزا، خیابان 22 بهمن شرقی و کوی مؤمنی 2 پل گردن به مراحل پایانی رسیده است.

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
تجارب شهرهای موفق دنیا
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید