به مناسبت هفته دفاع مقدس صورت گرفت؛

تجلیل از ایثارگران و پیشکسوتان دفاع مقدس شهرداری منطقه بافت کهن و تاریخی ساری

کد خبر : 293827 مهر 1400اخبار 0
همزمان با هفته دفاع مقدس، با تلاش واحد روابط عمومی شهرداری منطقه بافت کهن از ایثارگران و پیشکسوتان شاغل در این منطقه به پاس سالها حضور پرافتخار و انقلابی در راه ترویج ارزشهای انقلاب اسلامی تجلیل شد.
 تجلیل از ایثارگران و پیشکسوتان دفاع مقدس شهرداری منطقه بافت کهن و تاریخی ساری

 

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه بافت کهن و تاریخی، به مناسبت هفته دفاع مقدس از پیشکسوتان و رزمندگان دفاع مقدس شهرداری بافت کهن تجلیل شد.

 این مراسم که به همت واحد روابط عمومی شهرداری بافت کهن برگزار شد، با حضور جمعی از معاونان ،روسا و مسئولین واحدها از سید علی نورانی شهردار منطقه و حسن بازاری معاون اداری و مالی به پاس سالها حضور پرافتخار و تلاش های انقلابی در راه حفظ و ترویج ارزش های انقلاب و دفاع مقدس تجلیل شد.

نورانی در حاشیه این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس گفت: دوران هشت ساله دفاع مقدس، روایتی از دوران طلایی و پر افتخار ملتی است که صبر، عزت، وحدت و همدلی را پیشه خود کرد و امنیت، پیروزی و سربلندی را برای این سرزمین به ارمغان آورد.

شهردار منطقه بافت کهن در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به اینکه امنیت امروز کشور حاصل جانفشانی و فداکاری شهدای هشت ساله دفاع مقدس است افزود: ایثار و فداکاری های فرزندان مکتب عاشورای حسینی همواره در یاد و خاطر ملت قدرشناس ایران باقی خواهد ماند.

معاون اداری و‌ مالی نیز با بیان اینکه قهرمانان واقعی ما شهدا هستند تصریح کرد: رزمندگان دوران دفاع مقدس گنجینه هایی از خاطرات زیبای آن دوران هستند که این خاطرات باید نسل به نسل برای آیندگان ثبت شود.

بازاری ادامه داد: نقش خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران در خلق این حماسه جاوید بی‌نظیر است و مردم و مسئولان باید در جهت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت کمر همت را ببندند.

در ادامه، ایثارگران حاضر با ذکر خاطراتی از هشت سال دفاع مقدس یاد و خاطره این ایام را زنده نگه داشتند.

خاطرنشان می شود، در ابتدای این مراسم سید حسن بخشی مسئول روابط عمومی شهرداری بافت کهن، در وصف مظلومیت شهدای هشت سال دفاع مقدس قلم‌فرسایی کرده و اشعاری را سرود.

در پایان این مراسم با اهدای لوح یادبود از رزمندگان و پیشکسوتان تجلیل شد.

 

سید علی نورانی:

مدت حضور در جبهه: 29 ماه

دارخوین، شلمچه،کوشک،هویزه، سوسنگرد،دشت عباس،موسیان،مهران،دهلران،نقده،سردشت

مسئولیت ها:

تخریب چی،مسئول دسته تخریب،فرمانده گروهان،معاون گردان،جانشین گردان

 

*حسن بازاری:

جانباز 25 درصد

آزاده بسیجی

اسارت: 67/3/4

آزادی: 69/6/9

عملیات تک دشمن، شهرک دو عیجی عراق،شلمچه پل ارتباطی خرمشهر، شهرک ارتباطی دو عیجی عراق

 

 

 

گالری تصاویر

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید