بازدید اعضای شورای اسلامی شهر

بازدید اعضای شورای اسلامی شهر از واحد تولیدات سازمان

کد خبر : 293746 مهر 1400اخبار 0
به گزارش روابط عمومی سازمان سیما،منظروفضای سبز شهری شهرداری ساری بازدید اعضای شورای اسلامی شهر سید افشین راسخ،شهرام ایرجی و سید رحمان میر شجایی به همراه سید سلمان ابوالقاسمی از واحد تولیدات سازمان سرپرست سازمان و محمود رحیمی معاونت سازمان از واحد تولیدات سازمان (گلخانه ارم)بازدید به عملاوردند.
بازدید اعضای شورای اسلامی شهر از واحد تولیدات سازمان

به گزارش روابط عمومی سازمان سیما،منظروفضای سبز شهری شهرداری ساری بازدید اعضای شورای اسلامی شهر سید افشین راسخ،شهرام ایرجی و سید رحمان میر شجایی به همراه سید  سلمان ابوالقاسمی  سرپرست سازمان و محمود رحیمی معاونت سازمان از واحد تولیدات سازمان (گلخانه ارم)بازدید به عمل اوردند.

شایان ذکر است این بازدید به منظور نظارت بر اجرای عملیات تولید و تکثیر و ارائه پیشنهادات جهت بهینه سازی هزینه های فضای سبز و همچنین درامد زایی و پیشرفت مراحل کار انجام شد.

اعضای شورا ضمن قدردانی از ابولقاسمی ، مسئول و کاکنان این واحد به جهت عملکرد شایسته و خود کفایی در تولید گل و گیاه برای تامین تمام نیازهای فضای سبز سطح شهر،از پیشنهادها و راهکارهای ارائه شده توسط ابوالقاسمی جهت توسعه واحد تولیدات و کاشت گونه های جدید برای ارتقاع فضای سبز شهری استقبال کردند.

 

 

 

 

 

گالری تصاویر

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید