فیلم | ببینید :

بازیافت شیشه در بلژیک

کد خبر : 2928329 شهریور 1400اخبار 0
شیشه از جایگاه ویژه ای در اقتصاد مدور اتحادیه اروپا برخوردار است. این ماده به طور جداگانه جمع آوری و تحت درمان قرار می گیرد و بدون تخریب خصوصیات ذاتی آن ، 100٪ قابل بازیافت است.
بازیافت شیشه در بلژیک

شیشه از مهم‌ترین مواد مصرفی انسان است که باز یافت این ماده موجب دستاورد‌‌های زیادی در صنعت و اقتصاد می‌شود. اگرچه اروپایی ها به طور فزاینده ای از اهمیت بازیافت بسته بندی مواد غذایی و نوشیدنی آگاه می شوند ، اما نسل های مسن تر نسبت به نسل جوان بیشتر آگاه و متعهد هستند. بر اساس یک نظرسنجی مستقل در سراسر اروپا با حضور 8000 مصرف کننده اروپایی در 11 کشور و به سفارش جامعه دوستان شیشه ، بیش از 94٪ از مصرف کنندگان اروپایی مواد بسته بندی خانگی خود را بازیافت می کنند و بیشتر شیشه را به عنوان قابل بازیافت ترین گزینه می دانند.
شیشه از جایگاه ویژه ای در اقتصاد مدور اتحادیه اروپا برخوردار است. این ماده به طور جداگانه جمع آوری و تحت درمان قرار می گیرد و بدون تخریب خصوصیات ذاتی آن ، 100٪ قابل بازیافت است. طبق آخرین آمار ، 73 درصد از بسته بندی شیشه پس از مصرف در اتحادیه اروپا برای بازیافت جمع آوری می شود. مطلب زیر به بررسی این موضوع در کشور انگلستان می‌پردازد. امید است تجربه کشور‌‌های پیش‌رو در صنایع باز یافت مورد توجه و استفاده ما قرار گیرد.

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید