سرپرست معاونت حمل و نقل و امور زیربنایی شهرداری ساری خبر داد

اجرای همزمان پروژه‌های جانبی مرتبط با نیروگاه زباله‌سوز

کد خبر : 2917620 شهریور 1400اخبار 0
علیرضا سعیدی سرپرست معاونت حمل و نقل و امور زیر بنایی شهرداری ساری با اشاره به روند عملیات پروژه نیروگاه زباله سوز گفت:پروژه زباله‌سوز ساری در بخش ابنیه 70 درصد و در بخش تجهیزات، 84.6 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
اجرای همزمان پروژه‌های جانبی مرتبط با نیروگاه زباله‌سوز

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری ساری، علیرضا سعیدی سرپرست معاونت حمل و نقل و امور زیربنایی شهرداری درباره وضعیت پروژه نیروگاه زباله‌سوز اظهار کرد: پروژه زباله‌سوز ساری در بخش ابنیه 70 درصد  و در بخش تجهیزات، 84.6 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

 

سرپرست معاونت حمل و نقل و امور زیربنایی شهرداری ساری با بیان اینکه عملیات اجرایی پروژه نیروگاه زباله‌سوز ساری در سال 91 شروع به کار کرد و به دلیل لزوم تحکیم بستر و اخذ مجوزهای زیست محیطی، دچار وقفه طولانی‌ مدت شد، افزود: در سال 94 با تنظیم الحاقیه به قرارداد اول و به روزرسانی برآورد هزینه‌ها، نسبت به انتخاب و به کار گیری پیمانکار جدید اقدام کردیم.

 

سعیدی  با اشاره به مشکلات قراردادی پیش آمده در سال گذشته، گفت: با درخواست شهرداری و حمایت همه جانبه مدیران عالی استان و نیروهای نظارتی، علل تاخیر پروژه واکاوی، نحوه ادامه همکاری با سرمایه‌گذار شریک، تعیین تکلیف و با حضور جواد طالبی شهردار ساری، گره از تمدید قرارداد پروژه پس از گذشت هشت ماه، باز شد.

 

سرپرست معاونت حمل و نقل و امور زیربنایی شهرداری  ساری ادامه داد: به دلیل نارضایتی کارفرما ازعملکرد  پیمانکار  جزء بخش سازه‌ای، با دستور شهردار، مراتب خاتمه پیمان به پیمانکار جزء ابنیه ابلاغ شد و در حال حاضر انتخاب و به کارگیری پیمانکار جدید ذیصلاح در حال پیگیری است.

 

وی با بیان اینکه در کنار پروژه نیروگاه زباله‌سوز، پروژه‌های جانبی دیگری هم در دست اجرا داریم، گفت:احداث راه مستقل برای عبور ماشین‌آلات حمل زباله، احداث تصفیه‌خانه شیرابه، ساخت مخازن آب مورد نیاز در پروژه، پایش آنلاین آلاینده‌های زیست محیطی تحت نظارت سازمان حفاظت از محیط زیست و تامین خطوط انتقال آب شرب، شبکه‌های انتقال و پست‌های توزیع برق وتامین گاز اختصاصی برای مجموعه به صورت همزمان در حال پیگیری در بخش‌های طراحی، اخذ مجوز و تامین اعتبارات عمرانی است.

گالری تصاویر

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
تجارب شهرهای موفق دنیا
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید