شهردار بافت کهن و تاریخی در نشست با کارکنان واحد روابط عمومی؛

استفاده از شیوه‌های خلاقانه می‌تواند پل‌های ارتباطی منسجمی را میان مدیریت شهری و شهروندان در پی داشته باشد

کد خبر : 2916018 شهریور 1400اخبار 0
در راستای تقویت و انسجام بخشی امور مربوطه و ارتباط نزدیکتر کارکنان با شهردار منطقه، همکاران واحد روابط عمومی با سیدعلی نورانی دیدار و به ارائه نقطه نظرات، دیدگاه‌ها و بررسی مشکلات پیرامون حوزه کاری خود پرداختند.
 استفاده از شیوه‌های خلاقانه می‌تواند پل‌های ارتباطی منسجمی را میان مدیریت شهری و شهروندان در پی داشته باشد

 

 

سیدعلی نورانی در نشست صمیمانه ای که با مسئول و کارکنان روابط عمومی شهرداری منطقه بافت کهن داشت، با تآکید بر اینکه استفاده از شیوه‌های خلاقانه می‌تواند پل‌های ارتباطی منسجمی را میان مدیران شهری و شهروندان رقم بزند گفت: در حال حاضر با توجه به پیشرفت تکنولوژی و دسترسی سریع مردم به کانال‌های مختلف خبری، واحد روابط عمومی‌ باید از رویکردها و ابزارهای جدید برای انتقال اخبار درست، به موقع و بدون خطا استفاده کند.

 

وی افزود: وظیفه روابط عمومی ها است که به سیاست ها، اهداف کلان، ماموریت ها و چشم اندازهای دستگاه خدمتی متبوع خود تسلط کامل داشته باشند تا بتوانند به نقش خود در حوزه ارتباطات به عنوان یک سازمان رسانه ای موفق عمل کنند.

شهردار منطقه بافت کهن تصریح کرد: هم افزایی، همکاری و همیاری روابط عمومی با سایر واحدها باعث تسریع در تحقق اهداف می شود.

نورانی با اشاره به وظیفه مهم روابط عمومی در شناساندن و معرفی شهرداری بافت کهن به شهروندان اظهار کرد: روابط عمومی واسطه اثرگذار میان مدیریت شهری، پرسنل و عموم شهروندان است و با عملکرد مناسب می تواند مردم را به حقوق شهروندی خود آگاه و زمینه را برای حل مسائل و مطالبات آنان فراهم کند.

مسئول روابط عمومی شهرداری بافت کهن هم درخصوص برگزاری این نشست گفت: با این عقیده که هرگز بین مدیران و کارکنان هیچ دیوار مدیریتی وجود ندارد ،به منظور تقویت روحیۀ همدلی و همراهی همکاران اقدام به برگزاری این نشست کردیم.

بخشی افزود: در نظر داریم در راستای تقویت و انسجام بخشی امور مربوطه و ارتباط نزدیکتر کارکنان با شهردار چنین نشست هایی هر چند وقت یکبار با هماهنگبی سایر واحدها نیز تشکیل شود.

وی با بیان اینکه  روابط عمومی نقش مهمی در پاسخگویی به افکار عمومی بر عهده دارد تصریح کرد: تمام تلاشمان این است که فعالیت‌هایمان در راستای اهداف شهرداری باشد.

بخشی خاطر نشان کرد: همکاران ما در این حوزه با علاقه، انگیزه و پشتکار و تزریق هنر و تفکر خلاق در راستای برنامه های شهرداری گام برمی‌دارند.

در پایان جمع حاضر، به ارائه نقطه نظرات و دیدگاه‌ها و بررسی مشکلات پیرامونی حوزه کاری خود پرداختند..

 

گالری تصاویر

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید