نشست صمیمی مسئولین سازمان میادین میوه و تره بار و فراورده های کشاورزی شهرداری ساری با کسبه بازار روز بزرگ ساری

تعامل و جلب رضایت شهروندان _ حل مشکلات بازار روز بزرگ ساری

کد خبر : 28375 بهمن 1396اخبار 0
مدیر بازار سازمان به تشریح اقدامات انجام شده و در دست اقدام پرداخت و بیان داشت با همکاری و مشارکت کسبه بازار، می توان خدمات سازنده و ارزنده ای که موجب جلب رضایت شهروندان محترم ساروی گردد انجام داد.
تعامل و جلب رضایت شهروندان  _ حل مشکلات بازار روز بزرگ ساری

 

 

 

به گزارش روابط عمومی سازمان، در راستای طرح ساماندهی دستفروشان بازار روز بزرگ ساری (شریف العلماء) وانجام عملیات عمرانی در آن محل، نشست صمیمانه ای به منظور تشکر و قدردانی و حمایت کامل و همه جانبه کسبه بازار موصوف  از برنامه های آتی سازمان، در مسجد موسی بن جعفر (ع) خیابان فلسطین برگزار شد.

در این نشست که با حضور میثاق رسولی مدیر بازار، خوشروان رئیس اداره حقوقی و صفاهندی مسئول روابط عمومی سازمان و اکثریت مستأجرین و کسبه بازار موصوف برگزار شد، ابتداً هیئت امنای بازار ضمن خوش آمدگویی و  قدردانی از اقدامات مهم و جاری سازمان به خصوص پروژه بزرگ بازار روز ساری، رضایت خود را از فعالیت های سازمان در بازار مذکور اعلام داشته واظهار داشتند که حمایت کامل و همه جانبه کسبه بازار را در تحقق اهداف سازمانی شاهد خواهید بود.

در ادامه میثاق رسولی مدیر بازار سازمان به تشریح اقدامات انجام شده و در دست اقدام پرداخت و بیان داشت با همکاری و مشارکت کسبه بازار، می توان خدمات سازنده و ارزنده ای که موجب جلب رضایت شهروندان محترم ساروی گردد انجام داد.

هم چنین خوشروان رئیس اداره حقوقی سازمان ضمن پاسخگویی به مشکلات مطرح شده از سوی کسبه این بازار، اعلام داشتند کلیه فعالیت ها با درنظر گرفتن حفظ و حقوق شهروندی و منافع سازمان در چارچوب قانون انجام  میگیرد .

در پایان، کسبه بازار روز شریف العلماء، ضمن تشکر از شهردار محترم و محبوب شهر ساری جناب آقای دکتر عبوری، اعضای محترم شورای اسلامی شهر ساری و مهندس معینی مدیر عامل محترم سازمان، خواستار برپایی و تشکیل این جلسات بصورت مستمر و دوره ای با حضور مسئولین شهری در جهت رفع مشکلات و بهبود هرچه بیشتر وضع موجود بازار شده اند.

گالری تصاویر

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید