بازدید سرزده شهردار محترم مرکز استان در سازمان میادین میوه وتره بار شهرداری ساری

عزم جدی برای رفاه حال شهروندان / ساماندهی بازار دستفروشان

کد خبر : 270226 دی 1396اخبار 0
دکتر مهدی عبوری گفت: با شناسایی و بررسی مشکلات بازارهای تحت پوشش سازمان، هرچه سریع تر نسبت به پیشگیری و رفع مشکلات اقدام شود.
عزم جدی برای رفاه حال شهروندان / ساماندهی بازار دستفروشان

 

 

 

در این بازدید، مهندس معینی مدیر عامل سازمان ضمن خوش آمدگویی، به تشریح فعالیت های سازمان متبوع و اقدامات در دست اجرا و برخی از مشکلات و موانع پیش رو پرداخت.

در ادامه شهردار محترم به همراه مدیر عامل سازمان ضمن بازدید از واحد های سازمان، با همه پرسنل مذاکره و از وظایف محوله به پرسنل و امورات جاری مطلع و اعلام داشتند : با شناسایی و بررسی مشکلات بازارهای تحت پوشش سازمان، هرچه سریع تر نسبت به پیشگیری و رفع مشکلات اقدام و با ساماندهی دستفروشان، در خدمت رسانی به کسبه بازار و شهروندان عزیز ساروی کوشا باشید.

شهردار ساری با ابراز رضایت از نظم موجود در سازمان میادین میوه و تره بارو تحول سازمانی تمهید شده توسط مدیرعامل سازمان  ، طرح ساماندهی بازار دستفروشان را پی گیری نمود و اظهار داشت : رضایتمندی و رفاه حال شهروندان و کسبه محترم و شهروندانی که طی این سالها در بازار روز ( بازار شریف العلما) کسب روزی حلال نموده اند در روند اجرایی این امر در اولویت قرار گیرد.

وی در ادامه افزود: فرایند صدور کارت شناسایی فعالیت در بازار برای این عزیزان با تسریع و دقت بیشتری خصوصا برای شهروندانی که دارای کهولت سن می باشند ، در دستور کار قرار گیرد.

شایان ذکر است طرح ساماندهی بازار دستفروشان شهر ساری با حفظ تکریم و رفاه شهروندی در محلات مختلف در حال پیگیری و اجرایی شدن است .

 

 

 

گالری تصاویر

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید