به میزبانی سازمان حمل و نقل و ترافیک صورت پذیرفت:

همکاری و تعامل در راستای ساماندهی ایستگاه های حمل و نقل عمومی

کد خبر : 268024 دی 1396اخبار 0
ظهر امروز جلسه ای با حضور شهردار منطقه و مدیر عامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری ساری در دفتر این سازمان برگزار گردید.
همکاری و تعامل  در راستای ساماندهی ایستگاه های حمل و نقل عمومی

 

 

به گزارش روابط عمومی منطقه، نشست مشترک مهندس ملکی شهردار منطقه با احمد گوران مدیر عامل سازمان حمل و نقل و ترافیک، رئیسی معاون فنی و خدمات شهری منطقه و جمعی از مسئولین  در خصوص ساماندهی ایستگاهای سطح منطقه برگزار شد.

بر اساس این گزارش مهندس گوران ضمن عرض خیر مقدم به حاضرین در جلسه از فعالیت های شهرداری منطقه از حل مشکلات در حوزه ترافیک و حمل و نقل عمومی قدردانی نمود و تعامل و همراهی بیش از پیش این دو مجموعه را خواستار شد.

سپس مهندس ملکی شهردار منطقه ضمن تشکر از مدیر عامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری ساری، به اقدامات انجام شده توسط مجموعه شهرداری در راستای حوزه حمل و نقل و ترافیک پرداخت و افزود : یکی از عواملی که موجب افزایش ترافیک و ایجاد مشکل در عبور و مرور خودرو ها می باشد، وضیعت نابسامان ایستگاه های تاکسی برون شهری است که به دلیل تراکم روستاها در این منطقه و کثرت این ایستگاه ها، شهرداری در نظر دارد با یاری سازمان حمل و نقل و ترافیک و ساماندهی آنها به رفع این معضل پرداخته تا بتوان گام موثری در راستای کاهش بار ترافیکی منطقه برداشته شود.

وی همچنین ایجاد و اصلاح دوربرگردان هارا عامل دیگری در کاهش ترافیک دانست و بیان داشت: این منطقه به دلیل تراکم بالای جمعیت و قرار گرفتن در جوار مسیر ورودی شهر، از میزان بالای مسافران درون شهری و برون شهری برخوردار است که با سامان بخشیدن به ایستگاه ها و اصلاح دوربرگردان ها و به علاوه همکاری شهروندان در شیوه صحیح رانندگی و روان سازی ترافیک منطقه گام بلندی برداشته باشیم.

و در انتها هر یک از حاضرین در جلسه به ارائه نقطه نظرات کارشناسی پرداختند.

گالری تصاویر

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید