بسته خبری:

اخبار شهرداري منطقه سه در هفته گذشته

کد خبر : 264923 دی 1396اخبار 0
در اين بسته خبري به انعكاس خلاصه‌اي از مهم‌ترين اخبار شهرداري منطقه سه پرداخته خواهد شد.
اخبار شهرداري منطقه سه در هفته گذشته

 

روابط عمومي شهرداري منطقه سه ساري در راستاي اطلاع رساني  جامع ، در نظر دارد بسته خبري را به صورت هفتگي تهيه نمايد . در اين بسته خبري به انعكاس خلاصه‌اي از مهم‌ترين اخبار شهرداري منطقه سه پرداخته خواهد شد .

 

اقدامات واحد عمران در سطح منطقه

واحد عمران منطقه، در راستای خدمات رسانی به شهروندان ارائه خدمات شبانه روزی را در دستور کار قرار داد.لکه گیری معابر، کنده کاری، احداث دریچه پمپ آب و ترمیم و جوشکاری پل های فلزی از جمله اقداماتی است که توسط  واحد عمران جهت رفاه حال شهروندان صورت پذیرفت.

 

اقدامات ستاد سیل و مدیریت بحران شهرداری منطقه سه

 اکیپ ستاد سیل و مدیریت بحران شهرداری منطقه سه از آغاز فصل بارندگی تاکنون در سطح منطقه در حال انجام خدمات به شهروندان محترم می باشند.

با توجه به رصد نمودن پیش بینی ها و دریافت اخطاریه های سازمان هواشناسی از چند روز قبل  و متعاقب آن شروع بارندگی و احتمال وقوع سیل،اکیپ ستاد سیل و مدیریت بحران با مدیریت معاون فنی و خدمات شهری منطقه در شهرداری منطقه سه تشکیل گردید که با همراهی پرسنل خدمات شهری و اعضای ستاد سیل در سطح منطقه حضور یافته و در حال خدمت رسانی به شهروندان بوده اند که این عملیات تا پایان بارندگی ادامه داشت.

 

اقدامات انجام شده در سطح منطقه

شهرداری منطقه جهت ایجاد رفاه حال شهروندان و بهسازی شهری، فعالیت خود را بیش از پیش با جدیت ادامه می دهد. ر راستای ارائه خدمات مطلوب تر به شهروندان، واحدهای مختلف منطقه اقدام به جوشکاری لوازم ورزشی، لکه گیری معابر با بتن، کنده کاری و لوله گذاری جهت هدایت آب های سطحی به کانال، ایجاد حوضچه آرامش، رفع مشکل پمپ آب، بارریزی و زیرسازی خیابان ها، قرار دادن پریدال بر روی نهر و قالب بندی کانال ها نمودند.

 

 

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید