تعطیلی ، واژه ای بی معنا در سازمان عمران شهرداری ساری:

اجرای عملیات آسفالت در خیابان ارم

کد خبر : 264522 دی 1396اخبار 0
به دنبال انجام عملیات هدایت آب های سطحی شهر و احداث کانال ، تیم های عملیاتی سازمان عمران اجرای عملیات آسفالت را از مسیر ورودی شهرک ارم آغاز کرده اند.
اجرای عملیات آسفالت در خیابان ارم

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی روابط عمومی سازمان عمران شهرداری مرکز مازندران، با تلاش حوزه راهسازی این سازمان، عملیات زیرسازی خیابان ارم واقع در بلوار پاسداران اجرا و تا آخرین لحظه از انتشار این خبر، پروژه فوق در حال انجام است.

این گزارش حاکیست به دنبال انجام عملیات هدایت آب های سطحی شهر و احداث کانال ، تیم های عملیاتی سازمان عمران اجرای عملیات آسفالت را از مسیر ورودی شهرک ارم آغاز کرده اند.

 

گفتنی است مهندس سید حمید هاشمی مدیرعامل سازمان عمران شهرداری ساری در حاشیه بازدید از روند اجرایی این پروژه در گفتگویی با بیان اینکه سرعت عمل و دقت به منظور افزایش بهره وری پروژههای محوله، از شاخصه های مد نظر سیاست های کاری ما است، اظهار داشت: با توجه به وجود چاله و چوله های متعددی که در مسیر خیابان ارم به سمت شهرک و مناطق مختلف آن وجود داشت، انجام این عملیات عمرانی می تواند به روان سازی مسیر تردد مردم و ساکنین این منطقه بینجامد.

شایان ذکر است بنابر اعلام مدیرعامل سازمان عمران ، متخصصان این سازمان اجرای چندین پروژه ی عمرانی در سطحی شهر را همزمان پیگیری و حتی ایام تعطیل نیز وقفه ای در کار آنها ایجاد نخواهد کرد.

 

 

 

 

 

 

قابل توجه است گزارشات تکمیلی متعاقباً اطلاع رسانی می شود.

 

( تصاویر اختصاصی روابط عمومی سازمان - ارسالی از محل اجرای پروژه)

 

اشتراک گذاری

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید